e36 328i M-tech sport


Recommended Posts

  • Replies 160
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

400 evra nove

meni se nekako vise svidjaju ove leve tj druga slika 5 kraka cista klasika, lepse bi dosli do izrazaja kocione celjusti,cinimi se da su agresivnije ,ove druge su nekako fensi al o5 ne bi se bunio..

Link to post
Share on other sites

Koji je fazon ???? Ne znam da li si ozenjen, pa da te pitam. Kako mislis u BMW coupe, da se spakujes sa 2-3 deteta i zenom i komplet stvarima?

Po tvome BMW treba da voze momci, ljudi koji imaju male porodice ili Oni koji imaju pored BMW jedan auto jos. Stvarno te ne razumem. Spoj sportskog i radnickog auta????

P.S. Gadafi izvini za OFF.

Link to post
Share on other sites

Brate uzmes peticu e39 525d i mozes i biciklo da spakujes :(

Ne volim karavane odvratni su. Sta ce ti toliki gepek?! Da tovaris cigle i malterska kolica?! :angry:

Po meni BMW nije za te ekskurzije.. jbg, moj ukus.

Link to post
Share on other sites

cigle i kolica ? ...haha koj si ti šaban :angry: ma sluzi mi kao spavaca soba :angry:

bmw nije radnicki nego siguran porodicni auto a jos plus moze da potegne ...uzgred za mene (verovatno i ostale prave ljubiteje ) nema i ne postoji ''odvratan bmw '' :(

Link to post
Share on other sites

Svaka cast majstore. Nemam reci 328 touring.... nadam se da cu Ti se uskoro pridruziti sa masinom. Ovaj sto ja planiram da ga uzmem je 328 IA. I malo mladji i nema ///M branike.

Link to post
Share on other sites

Ja se kladim, ako ga ne koristis za sljaku, da ti je 99% vremena, ovaj gepek prazan, bas kao na slici.. Sto u prevodu znaci da ti je nepotreban..

Trojka limuzina, je isto porodican automobil, koliko se ja razumem u te stvari.. a karavan zna se cemu sluzi.. (za prevoz tereta)

Ali nemam nista protiv toga.. sto ti vozis karavan. Tvoj ukus. Ja imam svoj. I samo sam dao iskreno misljenje o djunti koju si okacio..

Link to post
Share on other sites

cuje se sasvim dobro,meni zadovoljavajuce

a za felne imam 17'' ali bi radije neke 18 pa sam u potrazi ..

elem,nisam znao da postoje toliko verzja karavana ,inace sport paketi se pravile od septembra 97 god evo mali info

Version Carrosserie

316i Touring Combi

316i Touring Comfort Combi

316i Touring Exclusiv Combi

316i Touring Sport Combi

318i Touring Combi

318i Touring Comfort Combi

318i Touring Exclusiv Combi

318i Touring Sport Combi

320i Touring Combi

320i Touring Comfort Combi

320i Touring Exclusiv Combi

320i Touring Sport Combi

323i Touring Combi

323i Touring Comfort Combi

323i Touring Exclusiv Combi

323i Touring Sport Combi

328i Touring Combi

328i Touring Comfort Combi

328i Touring Exclusiv Combi

328i Touring Sport Combi

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.