Recommended Posts

Ljudi da li neko ima odogovor zasto ponekad zakaze paljenje (recimo, kao da alnaser ne odradi mada ja pocinem da sumnjam na neku vrstu pritiska u sistemu) i obavezno mi se cuju neki releji, ventili, ne znam ni ja sta se to cuje u kabini...imam klimu, u pitanju je bmw 520i 24v...ne znam, ako neko zna neka mi odgovori...sa druge strane, hladnjak mu je lepljen i mislim da jedan deo hladnjaka nema f-ju! Da li on ima neku vrstu ventila ili slicno za izjednacavanje pritiska u sistemu i slicno? Unapred hvala!

Link to post
Share on other sites

komso to lako moze da ti bude i neki relej u osigurackoj kutiji. otvori haubu daj kontakt i slusaj. kod mene se isto neko vreme culo neko zujanje u kabini, ispostavilo se da je u motoru. posle prestalo samo od sebe. proveri lepo!

Link to post
Share on other sites

jok brate...interesantan je to zvuk, nije stalan...zzzzzzzzz pauza zzzzzzzzzzz pauza zzzzzzzzzzzz...malo je smesno ali je tako i to sve po iskljucenju auta!... ja imam utisak kao da izjednacava pritiske u crevima bm li ga...ne znam...hvala na brig(z)i i pomoci u svakom slucaju:)))!

Link to post
Share on other sites