Recommended Posts

Evo ja neutralan skroz imam VELIKU PRIMEDBU ZASTO TI LJILJO MISLIS DA SVI MISLE KAO TI .....!!!!!!!!!!

I NE VIDIM ZASTO JE ZATVORENA TEMA BILO MI JE DRAGO POSMATRATI PRVU TEMU OZBILJNU NA OVOM FURUMU ..........

I PRVI BMW OZBILJAN JE TAJ MOJ

TRAZICEMO VAM DIPLOME DA VIDIMO DA LI STE KOMPETENTI ZA VODJENJE OVAKO OZBILJNE STVARI I PISACEMO PRIJAVU PROTIV SVIH VAS MODERATORA DA VIDIMO DA LI PO LJUCKOJ KONVENCIJI MOZETE NEKOG DA BANUJETE JER JE OVO DEMOKRATSKA ZEMLJA I SVAKO MOZE DA PISE STA HOCE A DA PRITOM NIKOG NE VREDJA I POSTUJUSE PRAVILA FORUMA KOJA VI NE POSTUJETE !!!!!!!!!!

POZDRAV I CAOOOOO OD MENE

Link to post
Share on other sites

http://www.bmwclubserbia.com/forum/index.php?showtopic=6287

Evo, i ja neutralna skroz...

Tvoja tema nije zatvorena i licno mislim da je tvoj auto jedan od najozbiljnijih..(al nebitno je moje licno misljenje)

U ovim drugim temama koje su zatvorene nisam primetila da je siri krug ljudi ucestvovao u caskanju, pa zato rekoh da potajno misle da je to Ogromna kolicina beskorisnih postova...

Ako je ovo "CAOOO" oprastanje od nas, zao mi je, nadam se da nije (bas zbog auta)

Link to post
Share on other sites

Procitaj pravila foruma i videces da su sobe onakve kakvim ih moderatori vide i to je to. U prevodu moze sve da se zakljuca i to je tako. Sad da li je to dobro ili ne...

Btw. tema je po meni stvarno bila bespotrebno tovarenje foruma.

Edit

Na koju temu uopste mislis??

Link to post
Share on other sites
I NE VIDIM ZASTO JE ZATVORENA TEMA BILO MI JE DRAGO POSMATRATI PRVU TEMU OZBILJNU NA OVOM FURUMU ..........

I PRVI BMW OZBILJAN JE TAJ MOJ

Jos jednom ponavljam da nije zatvorena tema "E34 M5 3.8 Nurburgring, moj prevoz" by acabmw...

Zao mi je sto je Aca postavio pitanje i demonstrativno rekao "CAOOO"....

Ne patim od toga da moja rec bude poslednja, cak sta vise, zelim da me ubedite da gresim...

Link to post
Share on other sites

Pretpostavljam da je rec o onoj temi sa crevima, svinjskim glavama i zecevima. Mislim da su moderatori, u ovom slucaju Ljilja, bili krajnje tolerantni. Da sam se ja pitao (kao sto nisam), davno bih zatvorio topic, i ne bi dogurao do TRINAESTE strane. Chat-ovati preko foruma bez ikakvog cilja je potpuno besmisleno. Po koja sala nije na odmet, bude ponekad i tezih reci, ali sve u cilju konstruktivne rasprave. Ako se nekima na svidja tim moderatora, neka nadju drugi forum sa vise "demokratije".

CAOOO Aci i svaka cast za auto, ali to sto je "najbolji", ne znaci i da je "najvazniji". Ne bih da zvucim zajedljivo, ali kad smo vec kod kola, preferiram limuzine u odnosu na karavane...

Link to post
Share on other sites