E 34 520i M50 crijevo na usisu???


Recommended Posts

Primjetio sam u zadnjih 7dana da mi je ispucalo crijevo koje vodi od protokomjera na usis i ispucalo je tacno na zglobu gdje mi se ukopcava Flandza od plina....pRIMJETIO SAM DA MI JE AUTO DOK JE HLADAN ZIV I EXTRA DOBRO RADI E SAD PRILIKOM DUZE VOZNJE I MALO STISKANJA ULIJENI MI SE,PRIMA GAS SA MALO KASNJENJA I ISTO TAKO KAD VRACAM GAS...DA LI JE MOGUCE da tu povuce malo falsh vazduha ...Jer je logicno da se guma na toploti shiri e sad jos ako je malo ispucala ....Misterija zar ne....???

Nekad hoce da detonira i na benzinu...

Link to post
Share on other sites

Kupim ja crevo pre neki dan i juce odem do majstora da zamenim kad ono crevo na strani koja ide na usis 77mm a na strani koja ide na protokomjer 90mm a treba 70mm s obe strane...Da poludis ajde ova strana na usisu i nekako ali ova na protokomjeru nikako.Nazovem ovu radnju sto sam kupio crevo kod njih kazu nema drugog samo to mozemo nabaviti,kazu mozemo ti vratiti pare i majstor se razljuti i uzme neki komad gume (prsten debljine 7mm) i nabaci ga na protokomjer stegne selnom i pungas auto radi normala...Ja dosao kuci odmorio malo i krenuo u teretanu i slucajno podignem haubu kad crevo lagano skliznulo sa protokomjera i samo sto ne spadne...Tu popizdim uzmem srafciger skinem shelnu nabijem crevo do vrha skroz i stegnem kao manijak...Sad sve fercera...krece kao po loju...

Link to post
Share on other sites

samo da tako i ostane .......

Link to post
Share on other sites