Recommended Posts

bas lijepo ocuvan e36... unutrasnjost extra :preved: aj napisi malo podataka o njemu... btw. kako si busio zadnju policu da ubacis ove zvucnike???

ps. zadnji branik mi se ne svidja kako je odradjena ova fora sa mrezicom...

Link to post
Share on other sites

E ovako da ne bi sad svima pojedinacno odgovarao na pitanja napisacu sve ovde...

Auto 97' godiste 318i M43 motor,kao sto se vidi sa slika ima sve od opreme tj.

-koza,klima digitalna dvozonska,2x airbag,abs,el podizaci da ne nabrajam ima ful opremu...

Rupe za zvucnike sam busio na sve moguce i ne moguce nacine,testerom jednom,drugom,trecom,kljestima i znam da to sad ne bi ponovo radio ni za brdo karamela jer je ogromna zajebancija bez pravog alata to uraditi...sto se tice zadnjeg branika tj. one plastike sa mrezicom,meni se svidja i to je ono sto mi je najbitnije i kazem da svako treba da ima svoje misljenje a o ukusima ne treba raspravljati,ma da volim da mi se sve kaze zato drugari sta god da vam se ne svidja molim da mi napisete jer mi to pomaze da sagledam mozda neke greske kojih ja mozda nisam ni svestan,hvala u napred...stopovi ce u toku ovog meseca sigurno biti zamenjeni,a i tu imam molbu,znam da smaram ali mi treba pomoc,ako vas ne mrzi posaljite mi neke slike stopova i vasa misljenja pa da mogu lakse da odlucim koje cu...HVALA

Link to post
Share on other sites

Meni su iskreno te ubedljivo najlepse i mislim da cu uzeti te belo sa crvenim...hvala

Jedino ne znam gde da ih kupim jer ako ih budem uzimao u alone gde sam vec gledao te mislim da cu dobiti polovne samo dobro oprane kao sto je i sve drugo kod njih,zato imam pitanje gde mogu da kupim te stopove belo sa crvenim a da su originalne i nove a da to naravno nije u DELTI?

Link to post
Share on other sites

zaista lep auto :preved:

a za stopove mozes pogledati i po otpadima,moze se naci u odlicnom stanju

p.s.dali si ti tapacirao tapacire na vratima?

svidja mi se fora sa kozom umesto platna.pozz

Link to post
Share on other sites

Ja sam tapacirao,izaslo me je mozda malo skuplje to sto sam radio na vratima a posto sam vec odlucio da radim kozu onda sam hteo sve da bude u fulu i nije mi zao jer sam prezadovoljan kako je uradjeno...pozdrav

Link to post
Share on other sites

ako te ne mrzi bilo bi lepo da napises postupak na koji si radio tapacire,tj na koji nacin si restegao koze...ili na pp ili u drugoj temi da ti ne kvarim ovu,verujem da ima jos neko koga ce intresovati uradi sam varijanta

Link to post
Share on other sites