Recommended Posts

  • Replies 120
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

To za branik od M5 vec odluceno,samo jos realizacija.

Potrosnja uf :) , planiram da sto skorije ugradim gas.

Sto se tice lamperije, ostaje dok mi ne dosadi a potom ide presvlacenje carbon folijom.

A to za crtu benz ws diesel , kad oces, kad nagarim kickdown i ja se uplasim kako ide, danas sam nesto merio sa drugarom i ide oko 6.8-7.2 ,uglavnom te brojke dobijamo. Uzgred nesto mi smesa nije bas zadovoljavajuca pa nije to to ,u ponedeljak ide na komp i stelovanje i na proveru sondi pa ce onda novo merenje.

I hvala svima na cestitkama i neka vam se vrati jos bolje.

Link to post
Share on other sites
Lemi kolektor srpskog jezika u klubu :)

koja je cena otprilike za ovakve felne kao na tvom automobilu?

Neznam tacno al dam ti moje za 500e sa gumama , ja ocu 18" ili 19" da uzmem.

Link to post
Share on other sites

Uzeo si mi slova iz tastature,bas sam hteo da ti kazem da lamperiju prelepis karbon folijom,to bi bilo super.Nego cudi me da ti jos niko nije rekao "uf jos samo da je menjac manualni" :) inace petarda je extra.

Link to post
Share on other sites
Sto se tice lamperije, ostaje dok mi ne dosadi a potom ide presvlacenje carbon folijom.

Kakav karbon bre ne pravis RACING CAR od limuzine pici to u crnu ili u svjetlo sivu boju kao sto ide na e46 modele.

A sto se tice auta nego vise od savrsenog,mogu misliti kako ide ovo zlo :) Njemu automatski mjenjaci i lezi :)

Link to post
Share on other sites

E, Alex masina je do jaja... Stvarno je bombona, sta bombona cela kesica... Nemam reci.

Link to post
Share on other sites

Danas sam ga malo vozio sa iskljucenim ASC-om i jos ne mogu da skinem osmeh sa lica, a zvuk je nesto neverovatno.

Link to post
Share on other sites

Mali update, ovo neki placaju izmedju 50 i 80 evropskih novcanica a mene kostalo tricavih 200 dinkica i pola sata petljanja i mozganja ali je rezultat sasvim ok.

DSC01241.JPG

I malo ciscenje i poliranje stopki i odma lepse sija.

DSC01244.JPG

Link to post
Share on other sites

Pa sta mu fali, neka ga malo da vidim situaciju.Inace ja tako sa svakim autom, odma na oglase pa ako se nadje neko sa keshom onda dodje drugi.

Link to post
Share on other sites