Recommended Posts

  • Replies 191
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

spoiler da je manji skinuo bi ga .

druze spustanje ide uskoro trenutno gledam da nadjem nesto dobro najverovatnije ce 60/40

kako si ti zadovoljan tvojim stelujucim amortima ?

Link to post
Share on other sites

Daj koju sliku i vagonceta. Jeste da je limuzina za cistu desetku, ali ima nas koji volimo i karavane.

Link to post
Share on other sites

vagonce je stegnut utegnut i konzerviran :big_boss: nemam novijh slika od njega a i nije se nimalo promenio od onda osim sto je poliran .

Link to post
Share on other sites

Uf, nebo i zemlja sa standardnim amortizerima i ovim stelujucim,ja sam zadovoljan.Lepo lezi u krivinama,auto lepse izgleda ma sve bas kako sam zeleo a i nije tako tvrd kao sto se prica. :big_boss:

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

evo malo novih slikica :)

sa nekim novim dzidzamidzama

DSC01453.jpg

DSC01457.jpg

DSC01458.jpg

DSC01460.jpg

DSC01455.jpg

DSC01454.jpg

DSC01459.jpg

jos samo da namestim stelujuce amorte i ne pimpam ga vise ..mozda jos nalepnica ,nemam pojma sta vi mislite?

DSC01463.jpg

Link to post
Share on other sites

Pun pogodak, a za nalepnicu tvoja stvar, ja nisam za te varijante. Cak ni za spojlere na gepeku. E 36 mi je i bez toga super.

Link to post
Share on other sites

DSC01465.jpg

imam jos jednu :) da i ja mislim da je suvisna a nije ni stavljena

Djomla sledeci vikend ide spustanje :bye:

leone da je manji spoiler u ovom fazonu bio bi skinut ali ovaj nekako mi se mnogo svidja :bye:

hvala na komentarima :)

Link to post
Share on other sites

ima jos dosta toga sto hocu da uradim ali ne vise nista spolja mozda sledece godine da ga prelakiram i to je to.

neki od planova je tapaciranje sedista u crno jer me ova bela bas nerviraju i prljaju se lako

Link to post
Share on other sites

mozda ga zatamnim i napred a mozda skinem pozadi ..nemam pojma jos uvek

na te felne sam slucajno naleteo i mislio da nece ovako lepo da stoje sve dok ih nisam sredio i montirao..

mislim da ce jos lepse da mu stoje kada se spusti.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.