Recommended Posts

Vec duze vreme mi se cuje neko cudno zujanje pozadi na tocku i odem danas kod majstora i on kaze lezaj ti otisao.

Kupim lezaj (1600 din) majstor namontira sve lepo,odrapi me jednu crvenu i kaze teraj!Cim sam izasao iz servisa opet sve po starom. :)

Da nije to pneumatika,a primetio sam da mi disk ima 2 tanka risa?

Link to post
Share on other sites

Pa to ti se cuje pumpa za benzin iz rezervoara, mozda si cackao nesto oko zadnjeg sedista i nisi lepo vratio izolaciju.

Ako ti se cuje to zujanje i pri manjim brzinama onda nadji neku cistinu , ubrzaj malo i ugasi auto ali pazi da ne zakljucas volan.Tada ces najbolje cuti odakle dolazi zvuk a ako nestane posle gasenja onda je pumpa.

Link to post
Share on other sites

Nije sigurno pumpa proverio sam odmah!To se cuje samo u voznji,kada je u leru ne cuje se.

Videcu sutra da ugasim motor tokom voznje i kako stoje stvari onda.Hvala na savetu!POZ!!!

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Danas sam bio kod majstora,podigli mi auto na dizalicu,upalili i ubacili u trecu brzinu i uocili da sisti izmedju krsta kardana i diferencijala.Majstor kaze da je najverovatnije zvekno lezaj na diff-u!

Jer zna neko koliko kosta taj lezaj i sta se vise isplati da li zameniti isti ili da jurim drugi diferencijal?

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...