Recommended Posts

Zdravo drustvo,

Ja sam Sinisa iz Beograda, Zvezdara. Presao sam tri banke pre par godina. Lozim se na jang tajmere izmedju `80-`90-ih. Trenutno posedujem dva ne bmw vozila, a to su jedan sjajan mini morris,koji je bio projekat, i kog se ne odricem, i fiat punto kog hocu da se resim, jel, pa bi kupio bmw naravno.

Za svojih 15 godina vozackog staza, promenio sam jedno 47 automobila. Sta cu kad od svakog volim po nesto.

Elem, pre izvesnog vremena sam se ponovo primio na E21, kojeg sam inace vec posedovao neke `97-`98.Vatru mi raspalile i slike raznoraznih lepotana sa interneta,posebno Alpine,a kap koja je prelila casu je bilo kad sam pre neki dan video svetlo zelenog metalik ispred tempa na vilinim vodama, pa tako odlucih, da posle prodaje mog sadasnjeg vozila, sledeca masina bude bas taj model. By the way,nadam se da neko poznaje vlasnika tog auta. Voleo bi da se upoznamo.

I onda trazeci po internetu sve i svasta o tom modelu, na moje veliko odusevljenje, naidjoh na vas, pa sam pomislio, da bih ovde mogao naci istomisljenike, poneki korisni savet, druzenje i pomoc oko trazenja auta.

A rado bih bio i clan kluba kad budem nabavio masinu.

Link to post
Share on other sites

dobro dosao ,na pravom si mestu ja sam takodje fasciniran starijim modelima bmw , trenutno sam vlasnik dva e21 316- i 320 , sta jos reci , na pravom si mestu i da ti se zelja sto pre ispuni.....

Link to post
Share on other sites
Taj decko sto vozi tu zelenu e21-cu je Marko Bordjoski,fanatik i bolesnik!

Verujem da je takav, jer auto stvarno izgleda do bola.

Ajd ako imas neki kontakt...

Link to post
Share on other sites

Dobro nam dosao. Drago mi je da Ti se prvi ''obratio'' i pozeleo dobrodoslicu Kolibarka ( inace takodje ljubitelj e21). Sve anjbolje, nadam se da cemo Ti pomoci pri izboru auta...

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.