GLASANJE ZA NAJGOREG MODERATORA


Recommended Posts

  • Replies 70
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ajmo mod tim, ko ce prvi da povede kolo.....bez navodjenja razloga nece biti interesantno,

...pa glasajte VI a ne moderatori ...

Hajde Gadafi...ti si pokrenuo...

E...znala sam da se na onom "moderatoru meseca" prica nece zavrsiti :lol:

Link to post
Share on other sites

Klinik, pa kako :lol:

Gadafi nije fora da na najboljeg i za najgoreg moderatora kandidujes istu osobu, kapiram da gajis simpatije prema Ljilji ali ne vazi se, moras da glasas i ti !

Link to post
Share on other sites

pa moram da vas drzim budnim !? :lol:

...aj reci da mi u proslom glasanju za naj moderatora neko nije izbrisao glas za klinika ?!

Link to post
Share on other sites
Koiko Ja znam nije, a ko god nesto obrise vidi se u kanti.

...e pa vidis promenjena mi je poruka, ono sto sad stoji tamo nisam ja napisao i to stvarno prelazi vise sve mere i granice !? kad neko edituje poruku na svim normalnim forumima ostaje napisano ko je i kad editovao, samo ovde je to tajna !!!

Link to post
Share on other sites
naprotiv zato sam i glasao... zato sto si savrsena :wizard:

E..a i to "savrsena"...i to nekako dooosadno zvuci....

Vidim ja da vi svi ipak vise volite Klinika od mene :e30: ...ono..."najbolji" - to nekako dosadno i stereotipno zvuci ..:D

Link to post
Share on other sites

ma klnik je ok barem bio prema meni a i za ostale isto tako,,,pomogao mi je vise puta savetima a i drugima izlazio u susret.

vi ocigledno imate neke nesuglasice privatno a preneli ste ovde na forum a to treba da resite u 4 oka a ne da se prepucavate i provocirate preko tastature..ne prilici vam.

npr ja sam isto bio u svadji sa nekim mod ali ne mogu da kazem da su radili lose i nisu pomagali drugima i dobrobit svih,,,jednostavno se ogradis i ne komentarises postove a ni on tvoje i naravno nema provociranja...dobro moze malo provociranja ako je sa stilom i bez vredjanja :wizard:

Link to post
Share on other sites

@Gadafi

Ne razumem sto si otvarao temu onda ? Napisalo je par njih sta i kako i ne razumem kakve veze ima da li je doticni moderator dobar ili los privatno i da li je neko sa nekim u svadji ...

Trazio si da se glasa i glasalo se... tj. glasa se jos uvek, lepo sam ti obrazlozio zasto mislim da je on najgori u toj oblasti, nista drugo nisam pominjao !!!

Link to post
Share on other sites

da ali rekli smo da se glasa tako sto se napise samo nick a ne i razlog ili obrazlozenje zasto i zbog cega se glasa za tog mod.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.