Recommended Posts

Da li mozete da mi date odgovor na osnovu mog "objasnjenja" sta se desava sa volanom.

Kad motam, bilo da sam u voznju ili ne, cuje se neki zvuk kao kada olovkom grebete po lakiranom drvetu...

Jel to do servo ulja, letva volana ili neko nebitno cudo?

Ici cu kod majstora uskoro, samo me zanima koliko je sigurno da vozim auto do tada.

Hvala

Link to post
Share on other sites

Proveri, tj.zameni servo ulje investicija od 600 dinara, a moguce da je resenje problema sipaj ATF 220.

Link to post
Share on other sites

Meni se cuo cudan zvuk, cim sam zamenio ulje ( kojeg nije bilo dovoljno ), problem je bio resen.

P.S. Posebno kada je auto hladan, a mota se skoro pun namotaj u neku od strana.

Link to post
Share on other sites

Ne znam bas sta je letva volana, ne znam koji je to deo... :e30:

Znate onu scenu iz filma "Taxi" kad skida volan i stavlja sportski. Taj deo na koji bih stavio volan da mogu (znam) da ga skinem, na tom "prelazu" se cuje. Taj neki zljeb ili sta je vec. Jel Vam jasno ista? :wizard:

Inace ortak mi kaze da se kod njega totalno drugacije culo kad je ostao bez ulja. Mada ja sam slab sa uljem. Mislim da ga nema dovoljno. Pogledacu sutra pa Vam javljam.

Link to post
Share on other sites

Verovatno Ti je neki od kontakta...za sirenu ili airbag.....bem li ga ili je mozda lezaj osovine volana....ili volan ne stoji bas kako treba pa zadire u plastiku!!! Skini ga i videces!!!!

Link to post
Share on other sites

i jaoooo...pa videh tek sad ovaj post...pa Wisp-onja neces nista da mi kazes,a ja ti opravio volan.....cccccc......

Htedosmo mi da skinemo volan,i razmisli smo sa se ne jebavamo oko toga...ja se setih WD-40 sprej...poprskah mu malo i necuje se vise....a inace meni je crevo povratno od pumpe do cantre otislo pa povremeno gubi na snazi i kad sam u mestu pre nego sto ga smotam do kraja cuje se skiputanje...ali nije strasno vec duze vreme je tako jer mene mrzi da mu zamenim to crevo....

Link to post
Share on other sites