Oo CCFL ANGEL EYES oO


Recommended Posts

hmmm nista mi pomogao nisi sa ovom slikom... treba mi slika E36 sa jednom i drugom opcijom, al ne slika samo fara nego komplet auta od naprijed da vidim kako izgleda...

Link to post
Share on other sites
  • Replies 96
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Cekaj dok Transporter okaci...

Danas kad dodjem sa posla kacim slike, nabacio na 2 auta (e39 i e36) i prezadovoljan, vidi se i sa upaljenim xenonima, vide se i preko dana, sta ces vise :)

Link to post
Share on other sites

I Ja sam ih juce postavio. Bice slika, vrede svaku paru, sijaju kao Las Vegas. Krug se vidi i sa upaljenim xenonom, a snop svetlosti od xenona prolazi kroz krug. Pravi pe*eraj...

Link to post
Share on other sites

Evo jedna u dnevnoj varijanti

02052009361.jpg

Sijaju najbolje od svih koje sam do sada imao, a ovo je vec treca varijanta... Svaka cast za robu i poslovnost.

Link to post
Share on other sites

Danas pomazem pri postavljanju i Milanu ///M3, pa cemo da okacimo zajednicke slike.

Link to post
Share on other sites

ganetova 5ica

P5040199.jpg

P5050227-1.jpg

P5040204.jpg

P5040205.jpg

veliko hvala bati :declare:

P5040206.jpg

P5050217.jpg

P5050217.jpg

i evo jedne uporedne

ganetova china ccfl vs. fichin depo u podne ;)

P5050221.jpg

P5050220.jpg

aca odushevljeni vlasnik m5

...uradio je isto ;)

P5050225.jpg

P5050233-1.jpg

nemoguche je slikati prstenove bez blica :lol:

P5050232.jpg

pa neki x5...

106-1.jpg

105-2.jpg

104-1.jpg

107.jpg

Link to post
Share on other sites

Babicu ja imam jos jedno dodatno pitanje:) Jednog druga sam uputio na tebe za ugradnju ksenona i tih ostalih svetlecih zajebancija......Oce to covek sve ali oce jos nesto.....Posto nije clan foruma i ne snalazi se bas najbolje za kompom pitam umesto njega......Znaci narucio sam mu one led stripes koje hoce da ugradi na jedno od ova dva mesta kao na slici stim da prvo mesto bi mu vise odgovaralo.....E sad dali ima mesta da se ovo ugradi kad se razdvoji far i staklo?Ako to moze koliko dodatno jos na onu cenu da se i ovo zavrsi.....Ako ne onda na ovo drugo mesto(koje je meni retko odvratno za te stvari ali sta ces kad covek voli)znaci ugradnja nije problem samo da se to poveze.....

E sad sto se tice tih led stripes one su dimenzija 30 cm x 1cm x 7mm nalaze se na crnoj pozadini i dolaze u kompletu sa 3m lepljivom trakom sa obadve strane....(kao najlaksi nacin montaze?)

U Prilogu slika koju sam ukrao od tebe ali potpuno nebitno jel je isti automobil u pitanju.....

p4240001.th.jpg

Link to post
Share on other sites

iskreno, meni se uopshte ne svidja taj fazon sa dnevnim svetlima

to je ipak neki fazon koji je audi prvi uveo u upotrebu

bmw je poznat po prstenastim pozicijama

_Y8F47861.jpg

2008-audi-a5-front-left-speed.jpg

chak i ukoliko bi to neko stavljao na svoj auto moja najtoplija preporuka bi bila da to bude dole nize...

techart-daylight-running-lights.jpg

ustvari... josh nize :declare:

VW_Golf_R32_TFL-2.jpg

prstenovi su ipak zakon

...pa chak i na kadilaq ;)

29439120001_large.jpg

Link to post
Share on other sites
Nikolaus;

reci drugaru da ne unistava BMW-a sa tim.... :declare:

Ne moguca misija......Vec pokusao ali covek voli lampice:)Doduse to i ne izgleda tako lose barem ono sto je do sada stavio sta znam stvar ukusa.Sledeci put kad budem isao kuci slikacu da vidite raznih tu lampica ima.....Ili eto ako pre toga bude ugradnja kod babica nek slika on.....

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...