Recommended Posts

evo par detalja o mom auticu

radi se o E36 325i coupeu sa vanosom

141KW snage ako nije koji konj napustio ergelu poslije toliko god, ali auto ide fino

u auto sam zadnje 2 god veliku vecinu promjenuo dijelova sto se tice podvozja i mehanike, u motor nisam nista dirao osim vodene pumpe, visca, i termostata te standardnog odrzavanja,

U auto sam ubacio kompletnu unutrasnjost od m3 e36 te nabavio zadnji m3 branik i pragove koji idu na auto za 20ak dana kad se ofarba cijeli

evo par i sličica

opt1240775036d.jpg

bfi1240775173y.jpg

jdv1240775206g.jpg

bwy1240775420e.jpg

Link to post
Share on other sites

cijeli auto cu farbati jer sam imao mali susret sa jednom curom koja me naguzila odostraga

upravo trazim original felge od m3 pa ako ima tko po normalnoj cijeni neka javi

Link to post
Share on other sites
ovaj model:

02.jpg

a nije da ih prodajem, al mozda bi mjenjao felne... eto reci koliko nudis pa cemo vidjet...

e to su mi TOP.

koliko ja tebi ponudim mozda ti bude malo a meni puno, zato ponudi nesto pa da vidimo.

je li to tvoj auto i da li na njima pise motorsport ili su replika?

Link to post
Share on other sites
da moj je auto... nisu replika, original su felne... ne pise motorsport, al imaju BMW pecat sa unutrasnje strane, nisu replika 100%...

ajd dogovorit cemo se ljudi smo, za dan dva cu ti ponudit pa ti vidi mozes stati ili ne?

Link to post
Share on other sites
ovaj model:

02.jpg

a nije da ih prodajem, al mozda bi mjenjao felne... eto reci koliko nudis pa cemo vidjet...

ove felne su kopija ali dobra

original ima 7.5 napred i 8.5 pozadi tvoje koliko ja vidim na slikama nisu razlicite!

Link to post
Share on other sites
ove felne su kopija ali dobra

original ima 7.5 napred i 8.5 pozadi tvoje koliko ja vidim na slikama nisu razlicite!

zamolio bi te da vodis svoj posao, niko te nista nije pitao... felne nisu nikakva kopija nego ORIGINALNE kao sto sam rekao....

toliko....

Link to post
Share on other sites
zamolio bi te da vodis svoj posao, niko te nista nije pitao... felne nisu nikakva kopija nego ORIGINALNE kao sto sam rekao....

toliko....

ja sam samo rekao svoje misljenje.mislim da na to imam pravo!

A ko ima malo mozga ukapirace zasto su takve....

zasto?

Link to post
Share on other sites