NAJSKUPLJI AUTOMOBILI - 2009/10/11.


Recommended Posts

Kada već postoji ova tema ajde da vam kažem šta postoji u Srbiji a da verovatno niste znali jer se ne vozi više od 10 dana godišnje...

U pitanju je moj prijatelj koga preko dana možete da vidite uglavnom u Smartu ili Q7 :)

A uveče se stvar lagano menja. Ono što je meni interesantno je Bentli Continental GT limitirana serija od skoro 1000 konja i nerealno ogromnim felnama koji je kupio od koliko se sećam Snoop Dogg-a ali proveriću. Nalazi se u jednom njegovom spotu... Pored toga je tu Maserati quattroporte takođe tuningovan i kao šlag na tortu jedan supercar od preko 300.000 evra, Apollo Gumpert. Nisam se još vozio u njemu ali planiram. Inače mu se vadi volan da bi se ušlo u auto. Pravi trkački bolid. Fascinantno izgleda uživo. Evo jedna fotka sa neta da vidite kako izgleda ( pošto je i njegov crni)...

Pozz ;)

1323889560708.jpg

Link to post
Share on other sites
  • Replies 85
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mrzi me da preturam po netu ... zvanicno naj skupli auto koji je prodat za naj vise para je SAUBER MERCEDES C-9 , zvanicni ucesnik 24 H Le Mans ... prodat u Svajcarskoj za 4,5 miliona Eura :o

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Eto, sada znaš da ima i jedan u Beogradu ali se jako retko vozi ;)

Slikaću ga kada se vidim sa njim pa postavljam :)

Inače je kao sportski bolid.. Nema klimu, mora da se skine volan da bi se ušlo, na par santimetara je od zemlje.. Kao da si kupio formulu :prankster2:

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...