Recommended Posts

steluju se plocicama,nesto slicno kao kod jugica,cak su iste i plocice,zaboravio sam na koliko se steluju

ali sto bi stelovao ,moj 320is je presao bio 190 000,i premerio sam ventile bili su extra,ali se ne secam na koliko se steluju,auto data kaze 0.24-0.35 na hladno i usis i izduv.problem je samo alat za natiskanje ventila,(sto bi strucnjaci rekli za podizanje bregaste :D)

proveri ih,a ako ti je bucan motor proveri i lanac koliko je zategnut,proveri i da nemas umesto spanera za lanac sraf unutra,jer je to najpopulkarnija budzevina kod tog auta

ja sto mogu objasnicu ti ,0641259742 bata

Link to post
Share on other sites

Imam utisak da se cuju ventili tj. Lanac i spanri su skoro menjani tako bar kaze prethodni vlasnik, a i nije mi zvuk lanca, deluje mi kao da se cuju ventili jer klapara u taktovima nije to nista strasno ali ga cujem , pa nisam znao dali se steluje mada sam video u bmw parts da ima nekih plocica iznad stabla , ali nisam bio siguran a i nisam znao koji su precnici plocica ali ako su kao kod jugica onda cu to lako resiti zazore cu proveriti u auto dati, ali vidim da ce bitiproblem sa alatom .hvala ti u svakom slucaju ako budem u problemu zovem te poz...

Link to post
Share on other sites