Recommended Posts

Cao svima,

ja sam Miki a kao sto mi nick sam kaze, posedujem ovu BMbicu :D

mybmw.th.jpg

Hvala, hvala svima.

2002 ti mi odmah trebas :)

Da li znas, jel moze da se uzme kod nas 2002 turbo. nebitno kakvo stanje. Hteo bih dobar deo zivota da posvetim restauiranju jednog turba da ga imam samo za svoju dusu. Iskljucivo originalnim delovima i lagano, korak po korak. Za sada trazim iskljucivo 2002 turbo, nebih uzima ti niti tii pa im dodatno ugradjivao, vec iskljucivo originalnu, fabricku varijantu.

Link to post
Share on other sites

Sto se tice Turba plasim se da cu te razocarati. Prema mojim saznanjima, u Srbiji trenutno ne postoji ni jedan. Probacu opet da se raspitam malo...

Link to post
Share on other sites

Malo off, ali bas bih voleo da istrajes u tome i da za par godina vidimo nekog turbaka tog godista u full stanju ... samo napred

UU i da ...dobrodosao ... :D

Link to post
Share on other sites
Sto se tice Turba plasim se da cu te razocarati. Prema mojim saznanjima, u Srbiji trenutno ne postoji ni jedan. Probacu opet da se raspitam malo...

Ima na mobile.de za 10000 evra, bas stanje koje bih zeleo. steta, za sada nemam toliki novac, ali postoji i varijanta bilo kakvog 2002 za 1000 evra, pa cisto da prodjem taj proces restauracije. samo plasim se onda nista od turba, emotivno cu se vezati.

tnx enivej, trebaces mi sigurno. tvoje iskustvo ce mi puno znaciti.

ispratio sam kasnije citavu tvoju temu o restauraciji, pa me zanima samo koliko je sve to u tvom slucaju trajalo. ja planiram visegodisnji rad, sto zbog obaveza, sto zbog zelje da delovi budu originalni, da bi imao sto vecu raritetsku vrednost.

Link to post
Share on other sites

Dobro nam dosao. Popuni ime i prezime kako dolikuje. To rade svi clanovi. Kada imas vremena daj koju sliku 116-ice. Pozzz

Link to post
Share on other sites
Dobro nam dosao. Popuni ime i prezime kako dolikuje. To rade svi clanovi. Kada imas vremena daj koju sliku 116-ice. Pozzz

pokusavam vec u tri navrata... ne mogu da provalim gde se menja :D))

Slike ce ici kada budu neke lepe :)

Edit: Uspeo :P

Slike ce ici uskoro, obecavam.

Link to post
Share on other sites

Udji u my control ( desno gore), pa u edit profile information ( na levoj strani na sredini )

Link to post
Share on other sites
Ima na mobile.de za 10000 evra, bas stanje koje bih zeleo. steta, za sada nemam toliki novac, ali postoji i varijanta bilo kakvog 2002 za 1000 evra, pa cisto da prodjem taj proces restauracije. samo plasim se onda nista od turba, emotivno cu se vezati.

tnx enivej, trebaces mi sigurno. tvoje iskustvo ce mi puno znaciti.

ispratio sam kasnije citavu tvoju temu o restauraciji, pa me zanima samo koliko je sve to u tvom slucaju trajalo. ja planiram visegodisnji rad, sto zbog obaveza, sto zbog zelje da delovi budu originalni, da bi imao sto vecu raritetsku vrednost.

Za soma ces tesko naci Turba niti bilo kakav 2002 u solidnom stanju.

Sto se moje restauracije tice, ona je trajala oko 6 meseci, no to je bilo dosta ubrzano i neke stvari bih sigurno uradio drukcije sa ove tacke gledista. Restauracije su inace procesi koji traju dugo i cesto se razvuku toliko da i prestanes da brojis vreme. Sami delovi su naravno retki i skupi. No, polako, ako hoces da se ozbiljno pozabavis ovom temom, otvori topic na odltajmerima pa cemo potanko o svim detaljima :D

Link to post
Share on other sites
:D :) :P :clapping: :clapping:

Ma znam to za turba. 10 000 kosta u uzasno losem stanju, kao recimo obican sto moze da se uzme za 1000. Sto se restauracije tice, posto sada nemam para za Turbo, uzeo bih obican za 1000, cisto da prodjem proceduru, makar tih 6 meseci ili godinu dana. Nikada nisam restauirao vozila, ali moj stric jeste, pa bih samo voleo da pre nego li se dohvatim Turba, za koji svejedno trenutno nemam para, prodjem proceduru restauracije obicnog 2002. Mislim da bi to bilo odlicno iskustvo, upravo tako kao sto ti kazes, sada bi neke stvari mozda radio i drugacije. Mislim da bi mi to iskustvo bilo odlicno za kasnije varijante sa Turom, jer kao sto rekoh, taj Turbo ce me izaci minimum 20k, i zato ce biti dugorocniji projekat ;)

PS. Hvala svima na dobrodoslici :), bolje vas nasao :)

Link to post
Share on other sites

Lepo bi bilo da se dohvatis rekonstrukcije dvojke. Tu ces imati moju bezrezervnu podrsku i sve savete koje mogu da ti dam. Kao sto rekoh, otvori temu na oldtajmerima, da ne toljujemo ovde :D

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.