Recommended Posts

dakle radi se o e34 525 td........u voznji odjednom se nesto desilo i elektronska kilometraza se prebacila na milje??????......kako to da popravim?....................................pri ler pozicije motor varira medju 1000 i 1100 obrtaja? dali je to opasno( da me ne daj boze negde ostavi) i sta bi moglo biti...................kazu mi neki ljudi da ubacim 100 gr. castrol aditiva na puni rezervoar. navodno losa nafta radi to na sve dizelase....novi sam vlasnik bmw-ea, tako da pojma nemam o njima.......molim iskusne vlasnike bmwa da mi pojasnu te stvare? unapred hvala..........p.s.- izvinite na moj los srpski :clapping: :dance3: :D

Link to post
Share on other sites
dakle radi se o e34 525 td........u voznji odjednom se nesto desilo i elektronska kilometraza se prebacila na milje??????......kako to da popravim?....................................pri ler pozicije motor varira medju 1000 i 1100 obrtaja? dali je to opasno( da me ne daj boze negde ostavi) i sta bi moglo biti...................kazu mi neki ljudi da ubacim 100 gr. castrol aditiva na puni rezervoar. navodno losa nafta radi to na sve dizelase....novi sam vlasnik bmw-ea, tako da pojma nemam o njima.......molim iskusne vlasnike bmwa da mi pojasnu te stvare? unapred hvala..........p.s.- izvinite na moj los srpski :preved: :) :P

Koje je god? 1994/1995?

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Vidi imas vise resenja, odnosno pokusaja jedan ce upaliti. Prvi i najlaksi skini minus klemu sa 'kumulatora na pola minuta pa vrati, i probaj. Drugi je da na OBC-u u "testu" njega pozivas na 10+1000 ukucas test br.21. Sledeci je da skines inst. tablu otkacis konektore pozadi otvoris je i izvadis baterije iz inst. table sacekas koji min. i vratis nazad. Mozes pokusati i da jezik na OBC-u promenis na nemacki ili neki drugi, mozda ti i tako vrati na km. Pokusaj nesto od ovog. Ako ti trebaju neki detaljniji opisi u vezi ovih predloga pitaj samo.

Trebalo bi da upali nesto 100%

Link to post
Share on other sites
  • 8 months later...