Recommended Posts

Evo da predstavim auto za ovu sezonu

Pošto sam nakon E36 shvatio da sam kockar u duši ... odlučio sam se na slaganje kocke , naime jedna je u garaži na slaganju a ova je morala biti nabrzinu složena i evo rezultata , znači biti ću pravi drifter sa 2 drift kocke

335i Majka svih Majki , ispušne grane m5 , alpina kompjuter , diff 4.1 S veliko kućište , eibach anti roll kit , auto je sada još par dana na koni + eibach ovijesu ( stižu gewinde ) stiže ručna , seleni powerflex već spremni za ugradnju ... jedini problem kavez ali riješit će mo nešto ( naime jebe me što nemože kupiti za limuzinu ) . Pripremljene plastične haube i šiber ugradnja za koji dan

To je to ukratko ... ovaj auto će se voziti do 8-9 mjeseca jer se nadam da će druga kocka biti složena do tada ( sa nešto jačim motorom )

evo par slika .. o daljnjem updateu će te biti obavješteni :preved:

perki_02.jpg

perki_04.jpg

perki_05.jpg

Perki_koke.jpg

dsc09814.jpg

perki_drift_01.jpg

Link to post
Share on other sites

Bravo matori, svaka cast. Ti i foler ste mu da bas dali. Nego jedno pitanje, jesi li uz auto i dobio ove dve cice sa slike, pa i Ja kupim jedan :lol:

Link to post
Share on other sites
Bravo matori, svaka cast. Ti i foler ste mu da bas dali. Nego jedno pitanje, jesi li uz auto i dobio ove dve cice sa slike, pa i Ja kupim jedan :lol:

hahahhaha....

Nisam dobio one dvije ali su došle druge dvije

i541832_DSC07396.jpg

i541831_DSC07395.jpg

i541830_DSC07388.jpg

i541886_DSC07449.jpg

i541833_DSC07413.jpg

Link to post
Share on other sites