Recommended Posts

Imam kockicu 320i sa l-jetronic ubrizgavanjem. Dali neko zna da nasteluje struju na njemu? Vec su mi neki majstori prckali po njoj, ali nista. Auto ide kao 316-ica. Kada ga palim, po nekad malo zvecne.

Link to post
Share on other sites

ne razumem pitanje , sta te konkretno muci???? sta se desava????

Link to post
Share on other sites

Auto generalno slabo ide, kazem kao 316-ica. Protokomer je ispravan, menjao sam plocicu u njemu, malo se popravio, ali jos nije kako treba. Ne vuce fals vazduh. Promenio sam kablove za svecice, nema promene. Bio sam kod nekih, da ne govorim ko su, majstora, i nisu mogli da mi nasteluju struju. Imam osecaj da struja zaista nije nastelovana, jer na malim obrtajima kilavi dok ne dodje na nekih 5-6000 obrtaja kada povuce kao lud. Ko zna mozda je jos nesto? Da li neko ima iskustva sa ovim tipom motora?

Da inace je u leru dosta miran, pali dobro, ne gasi se u radu.

Link to post
Share on other sites

jel vozis na plin ili benzin , jesi li cistio dizne??? proverio filter goriva , pumpu za gorivo??? koje su svecice na njemu , koliko su stare ........

Link to post
Share on other sites

Benzin, svakih mesec dana ubacim onaj liqui moli za dizne, Filter sam menjao pre 6 meseci, i svece, NGK, a pumpa, valda ako nije ispravna nebi povukao ni oko 5-6000 o\m?

Link to post
Share on other sites

ako si u mogucnosti , proveri je , ili pozajmi od nekoga istu , zameni i probaj , nije teska zamena , bukvalno za par minuta

proveri da ne vuce negde fals vazduh ( ne pumpa )

Link to post
Share on other sites