Recommended Posts

retrovizori i pragovi M stizu sledece nedelje.ostaje samo da nadjem sedista(ako neko prodaje M-ove..nek cimne na pvt) i dosta sa estetikom.posle bih hteo da ga ukrasim i ispod haube.

on me je kostao 2000+350 prenos,i sve ovo ostalo racunajuci i servis veliki i ostalo..od prilike jos jedno +2500 do sada. zamalo mi da zena razvod ona htela nesto novije i da se ne ulaze svaki dan u auto...ali jbga,ja samo e36 vidim.jos pogotovo kad sam naiso na ovaj 325 il on il smak sveta.ovde nije ko u nemacku,mnooogo su retki ovde.320 kolko oces,a 325 ili 328 ko igla u senu..

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 4 months later...

eto samo da kazem da ga nemam vise i da moze da se desi da ga vidite u okolini pozarevca,uzeo ga je jedan moj poznanik ovde u trstu za sina kuci (18god,mada sam mu skrenuo paznju da nije to auto za novog vozaca..).na autu trebalo jos dosta da se ulaze,ja sam stvarno mnogo ulozio.vise od pola para su bile i greske-bacene pare(dvaput ga samo ofarbao..) tako da,raspravljajuci se i sa zenom resio sam da ga fakticki poklonim(500€).ali bio kakav takav,srce me bolelo kad sam ga deo.za sad sam uzeo jednu 145qv,svaka cast alfi.iako je ovo mladje,savremenije itd. nemoze mojoj staroj "kanti" ni vodu da nosi gledajuci aute na 360°.tako da posle nedelju dana kako imam alfu,stavio sam je na prodaju i za koj mesec(ako ne i pre..)vracam se na bmw iskljucivo na e36(325-328 ili m).za sad toliko od mene,forum stalno pratim i balavim na vase e36-ice. :prankster2:

Link to post
Share on other sites