Recommended Posts

Svaka cast, prelep primerak, lepo si ga sredio, a felne su mu legle kao budali samar, tacnije kao budaletini samarcina... :rolleyes:

Neka je sa srecom i da te sto duze sluzi. :unsure:

Hvala,

Nemoj da otvorim vrata da vidis kakav je unutra.Kao bomba da je pukla,bukvalno.Centralno me J pa ne mogu da zavrsim sa alarmnim sistemom i da vratim plastike,a i vremena je malo,ne stizem sve.Da nemam foliju morao bih sa fantomkom da vozim od bruke.

Link to post
Share on other sites
DBW

Izasle su me dosta ili DZ, kako se uzme. Dao-dodao burazeru za auto i onda mu auto osakatio za njih. :preved:

hahahah

na dbw sam mislio, ne znam shto napisah tsw ;)

Link to post
Share on other sites

Welcome in 18 inches club... Na BMW-u felne nikad nisu velike, samo mogu biti jos vece. Mnogo mu dobro leze. Svaka cast. Zameni mu i prednje zmigavce, u Nisu imas bele nove za oko 20 evra oba, ako hoces, javi se. Jos jednom felne su loodilo........

Link to post
Share on other sites
Welcome in 18 inches club... Na BMW-u felne nikad nisu velike, samo mogu biti jos vece. Mnogo mu dobro leze. Svaka cast. Zameni mu i prednje zmigavce, u Nisu imas bele nove za oko 20 evra oba, ako hoces, javi se. Jos jednom felne su loodilo........

Kako mi se cini, tako ce i da bude. Samo beli zmigavci koje ces verovatno poneti u LE i to mu je.

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Nije me bilo ovde odavno a vredno se radilo.

U medjuvremenu su pali branici u boji:

dscn5608i.jpg

dscn5615.jpg

dscn5615.jpg

dscn5617.jpg

pa na prve pahulje snega i zimska obuca fulda suprim 185/65/15, a od snega ni S posle toga

dscn5620.jpg

dscn5625.jpg

pa onda ekoloska svest i ugradjen obican brc uredjaj za TNG od 100KW sa bocom u prostoru za rez tocak i K&N fen na kraju

dscn5594.jpg

Link to post
Share on other sites
  • 7 months later...