problem sa plinom


Recommended Posts

Imam povremene probleme sa plinom , koji sam ugradio pre nekih pola godine u Paracinu. Auto je 320 I 84/85 . Konkretno : desava se da sporadicno prilikom paljenja na plin skala obrtomera ne reaguje,lampice za contol service svetle a auto radi.Doduse ne kako treba ali radi. U voznji na malom gasu posle nekih tri cetiri minuta ( za to vreme se desi na motor prekida rad na delic sekunde) obrtomer proradi , lampice se pogase i auto normalno radi. Neznam sta ga zeza. Ono sto sam mozda prvo trebao da kazem je da benzinska pumpa ne radi idealno. Cuje se pomalo , a desava se i da ona zezne ponekad,pogotovo kod paljenja . Novu sam porucio kod nekog lika u gradu po nekom katalogu , cca.40-50 eura.

Link to post
Share on other sites

pumpa za benzin ima veze samo sa radom auta na benzinu kao i sa paljenjem na isti ......

to sto ti obrtomer ne radi nije nikako do plina , nema to veze jedno sa drugim ( ako motor radi a obrtaljka ne )

Link to post
Share on other sites

Ok Dragance; u sustini auto radi uredno , samo se ponekad jevi taj problem koji se manifestuje na taj nacin. U svakom slucaju hvala . Pozdrav

Link to post
Share on other sites

ako ti to nije bas trn u oku , sipaj i vozi do australije

Link to post
Share on other sites