Recommended Posts

-> Za sada na ZOOL tablicama.

Krajem meseca cu ih promeniti - a zatim i neke pojedinosti tipa: felne, beli zmigavci... a moze i koji predlog. Kozu unutra necu menjati :prankster2:

Ali prvo skoci pa kazi HOOOP

Do tada pozdrav.

bmw3161.th.jpgbmw3162.th.jpg

Link to post
Share on other sites

Slike iznutra - imam obecanje da ce mi ih drug poslati tokom dana, rece mi da je napravio 15ak slika.

Zapravo imao sam par komada ali su nestale (citaj: dete se igralo na kompjuteru pa je uz jos ponesto i to nestalo).

A cena - nije nikakva tajna ali bih je zadrzao prikrivenu dok ne zavrsim carinjenje. Pa cu ti je poslati na PM.

Glupost, ali cuo sam da na carini dosta cackaju po netu oko cena (bar u mestu gde cu ja cariniti), lutaju po mobile.de recimo,

a mozda i ovde svrate pa mi provale "cenu" za osnovicu carinjenja. Hehe. Treba covek na sve da misli... :prankster2:

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...

Nakanih se da iskoristim najoblačniji dan u poslednjih mesec dana i uhvatim koju sličicu. Kako se spremala kiša, pomislih da nema vremena za bolju lokaciju pa na poluvremenu utakmice odslikah par komada - da ne ispadne kako sam aparat bezveze nosio sa sobom. Ispred na pola metara je parkiran FAP, iza reno 4. Levo je ograda a desno prolaze automobili. Ne baš idealna lokacija. Evo, to je to.

4939387074_14839c4258_b.jpg

BMW 316i - 01 by Kockar, on Flickr

4939388078_fba8bfa564_b.jpg

BMW 316i - 02 by Kockar, on Flickr

4939389220_4659ef0372_b.jpg

BMW 316i - 03 by Kockar, on Flickr

Link to post
Share on other sites

Ima li neko crne bočne žmigavce na prodaju, da se ne petljam na ebay-u?

Da se uklope sa ovim prednjim.

Link to post
Share on other sites

Svakako mi je palo na pamet da skinem "drvo" ali iskreno carbon više priliči mašinama sa barem duplo više konja od mojih jadnih porodičnih 105. Tako sam misli preusmerio ka "aluminijumu".

Link to post
Share on other sites
Svakako mi je palo na pamet da skinem "drvo" ali iskreno carbon više priliči mašinama sa barem duplo više konja od mojih jadnih porodičnih 105. Tako sam misli preusmerio ka "aluminijumu".

hehe svaki bmw je bmw :) i azdaja je svaki ;)

stavi carbon full ce da izgleda

Link to post
Share on other sites

Carbon :rolleyes:

Uz njega bi i ovo leglo ko budali šamar:

702_0.jpg

A evo gde: OVDE

Ali prvo OVO

Sve to za 180 eur.

Please wait... Thinking about... Please wait...

P.S. Trista, haha. Klinci iz komšiluka bi popadali u nesvest kad gvirnu kroz prozor :)

Link to post
Share on other sites