potrebna pomoc


Recommended Posts

Ljudi molim vas reci te mi koliko vredi bmw 730i 92 godiste, plin, klima, koza....itd tj. dobra oprema a stanje solidno za 92 godiste, mada ima ulaganja ? stvarno nemam predstavu koliko vredi a hitno mi je da sazna.

Hvala unaped !!! :prankster2:

Link to post
Share on other sites

Brat moj prodaje 730 95,noviji model,ful,sekvent plin felne 17tice od novije 5tice itd 6000-orijentacija cene svi nude zamene neke ne daj Boze

Na mobile.de imas od 1600-3600 to godiste sa tom opremom,verovatno da bi do 3000 bi bila max cena na nasim tablicama,nova cene registracije menja cenu,stanje auta,da li si istinski zaljubljenik u taj auto,kompenzacija,itd tako da mu je cena relativna

Nadam se da sam ti skratio muke koliko

Link to post
Share on other sites

Hvala ti puno u svakom slucaju, ma kakav crni zaljubljenik u taj auto, u pitanju je neka transkcija, jedan majmun mi duguje neke pare pa mi nudi tu globu od 3000cm mada po svemu sudeci necu uspeti da izvucem pare od njega ako se tako krecu te 730-ice. jbg :prankster2:

Link to post
Share on other sites

Pa jebo te, udjes na polovniautomobili.com , ukucas u pretragu sta trazis i gledas cene, i nadjes neku koja ima priblizno stanje i po njoj se upravljas ili kupi novosti oglasi ili halooglasi ili na mojauto.rs.....................ili............................

Link to post
Share on other sites