Recommended Posts

lep auto al' ja bi' skinuo onu srvenu kozu sa menjaca :)

Ja planiram da i sedista presvucem u neku crvenu kozu, a ti bi da je skinem sa menjaca, ja mislim da je bas originalno i jedinstveno :) :) .

Pozdrav

Link to post
Share on other sites

kad se i sedista urade u istu boju ...... veruj mi da izgleda daleko drugacije tj lepse

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Aj predlozite nesto, sto se stajlinga tice, recimo voleo bih neke spojlere, ali nesto skromno, ne volim one duboke sa mrezicama, nekako mi odvlace paznju od samog auta, tj oni su u prvom planu.

Pozdrav

Link to post
Share on other sites

samo replike M -a , tu nema greske

Koliko to moze da kosta bez onog zadnjeg repa, posto sam ugradio onaj koji su fabricki ugradjivali?

Pozdrav

Link to post
Share on other sites

Da se nadovezem na Dragancetovu izjavu samo M-tech i nista drugo.Za cene mozes da vidis na ebay.de pa mozes naruciti ili da ovde da nadjes te branike samo ne znam koliko ih je ovde lako naci.

Link to post
Share on other sites

Da se nadovezem na Dragancetovu izjavu samo M-tech i nista drugo.Za cene mozes da vidis na ebay.de pa mozes naruciti ili da ovde da nadjes te branike samo ne znam koliko ih je ovde lako naci.

Sa ebay-a nema sanse da kupim jer nemam nikog u inostranstvu ko ce mi to kupiti i poslati. Nema li neka firma koja radi replike tih spojlera i branika?

Pozdrav

Link to post
Share on other sites

011 3467 538 trazi zorana i kazi da sam te ja poslao

mozda se dogovorite da ti posalje neke slike na mail

Link to post
Share on other sites

otprilike ..... mada dogovor i korekcija uvek postoji

Link to post
Share on other sites
  • 8 years later...

Evo da se javim posle samo 7 godina :) sa novim slikama, u medjuvremenu sam promenio motor, stavio 1.8 m40, promenio zadnji trap, ofarbao kompletan auto itd itd

DSC02717_zpsr82ieytp.jpg

Link to post
Share on other sites

U proteklom periodu ga nisam vozio jedno godinu ipo dana, doka sam bio na specijalizaciji u BG i dok sam ga farbao, za to vreme sam presao oko 80 hiljada km. Vodio sam ga na Tasos i sirom nase bivse Juge.

Pozdrav

Link to post
Share on other sites