Recommended Posts

Pozdrav svima,

imam problem sa radiom u e39.

Becker bm24 sa mk3 navigacijom, 16:9 display, tv module, 6cd changer.

Radio radi kako treba, onda se izgube basovi, da bi na kraju radili samo visokotonci, onda se vrati pun zvuk. Radio nema sustanja kao da je slab signal, znaci signal je uvek dobar ali kao da se iskljucuju pojedini zvucnici. Zvuk sa CD changer-a i sa tv je normalan. Da li se neko susreo sa ovim problemom ili zna uzrok.

Hvala

Link to post
Share on other sites

Znaci pistolj.

Ti imas kompletan radio head unit u gepek.

Zvuk od radio ide direktno od head unita, a zvuk navigacije, tv-a i CDa ide preko DSP.

Ja bih rekao da RHU pravi probleme, mozda kad je toplo.

Link to post
Share on other sites
Znaci pistolj.

Ti imas kompletan radio head unit u gepek.

Zvuk od radio ide direktno od head unita, a zvuk navigacije, tv-a i CDa ide preko DSP.

Ja bih rekao da RHU pravi probleme, mozda kad je toplo.

Taj problem vec imam godinu dana, zima, leto nije bitno. A kad kazes da zvuk navigacije, tv i cda ide preko DSP ? Koji DSP kada ga nemam ?

Svi kablovi idu preko BM 24 RHU. Osim ako si mislio na DSP koji postoji unutar BM24 RHU ? Ako je otisao RHU koliko je tesko (ili lako) :crazy: naci drugi BM24 ili da se menja sa BM54 ali u tom slucaju mi treba i adapter za konekciju novog RHU. Da li je moguce da mi prave problem pojacala za diversity antenu unutar zadnjih zidova auta. Posto sam gledao semu on ima izlaze bas za specificne zvucnike, pa ....

Hvala

Link to post
Share on other sites