Zna li neko bilo sta o ovom autu ?


Recommended Posts

mislim da sam ga vidjao bas u vojvode stepe , mislim ...... , ali ne znam bas nista o tom autu i to me nervira....

Link to post
Share on other sites

hahahaa

Gledao sam ga i moze se reci da samo ga skoro kupio, fali mi par dana da dodjem do love, ako me saceka moj je :)

ukratko, 325i ima sve sem clime,ima sivu koze, lepo radi , u brzem 325 se nisam vozio stvarno ide.... uradjen skoro servis, ciscene dizne, zamenjen visko, zamenjene kugle i silen blokovi, centriran trap, motor nije mastan nigde, nema plin, AMIN :) , untura je ok, ono sto mu fali : pukla soferka, gume nisu bas sjajne i ne radi mu onaj display na board-u nesto je zamucen (vidjao sam to i ranije na bmwima) cena je 5300, cenim da moze bar jos 200 dole, sto mi odgovrara do jaja !

Link to post
Share on other sites

Odmah su mi zapala cetiri detalja za oko koja mi se nesvidjaju: Farbana stop svetla, folije na staklima, kraj auspuha i lazna antena za navigaciju od e60. Inace ostalo je extra pod uslovom da uzivo izgleda kao na slici.

Hmm... koza bez klime, pa jos tamna boja i globalno zagrevanje. Jesi li siguran?

Link to post
Share on other sites

Pa vidi ovako druze sa yfc foruma :) stopaljke su smesna stavka za 100e da biras na ebay-u imas ovakve koje sam vec porucio http://i23.ebayimg.com/01/i/000/a1/2a/1da9_1_b.JPG, folije su super nista ja tu ne bi dir'o,a antena se skida za minut ako smo vec kod toga, nije sve u klimi nadje se i to na ponekom strancu :) a naci auto koji ce da ispuni sve zahteve , e to tesko....... Sve je bolje od farbanja, trule karoserije, pocepanih sedista, rasklimanih tapacira, loseg trapa, dunulog motora itd.... Sitnice cu preboleti :(

Link to post
Share on other sites