Recommended Posts

vozim e 46 , 2003 g,lepo izgleda,postavicu slike kad provalim kako. Nov sam clan. kupip sam ga skoro,top sredjen,baba ga vozila......ne prodajem ga,ali me jedino nervira sto se podesivi volan mrda ,0.5 cm gore-dole,levo-desno. Sta da radim? jel to moze da se popravi?

Link to post
Share on other sites
Imas elektricno ili mehanicko?

Skini plastike oko brave pa pogledaj sta ti mrda dole...

imam mehanicko podesavanje( rucicom koja se pomera gore-dole) . nisam nesto strucan da sam cackam, pa sam hteo da vidim dali je neko imao slican problem i kako ga je odklonio

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Kada ga podesis, ucvrsti ga polugom za ucvrscivanje koja se nalazi u osi vretena volana sa donje strane tih plastika.

P.S. Popuni profil do kraja .... Zadnja opomena.

Link to post
Share on other sites
Kada ga podesis, ucvrsti ga polugom za ucvrscivanje koja se nalazi u osi vretena volana sa donje strane tih plastika.

P.S. Popuni profil do kraja .... Zadnja opomena.

Hvala vam na pomoci, bio sam u servisu gde je majstor skinuo plastike i zavrnuo par srafova i vratio ih na mesto,sto mi je bilo najbitnije, jer da sam ja pokusao,sigurno bi zalomio ili izgrebao tu plastiku sa gornje i donje strane volana.

Moderator,nema potrebe da me zadnji put opominjes, trudim se da budem aktivan clan, da pomognem drugima i iznesem problem ako ga imam,kao i svi drugi clanovi i planiram da dolazim i na okuplanja,ali kuburim sa vremenom,uvek.

Popunicu profil do kraja i postavicu slike i nadam se da ce sve biti uredu i da neces morati vise da me opominjes

Link to post
Share on other sites

Nadam se da necu ( to iskljcivo zavisi od tebe), ali to su pravila i mi smo tu da kontrolisemo, da li se ista sprovode. A to sto ces biti aktivan, svaka cast. Takvi nam trebaju.

Link to post
Share on other sites