Recommended Posts

pozdrav,ima bmw kockicu 318i 86godiste,da li mozete da mi pomognete da nadjem dihtung za izduvnu granu,to je onaj sa tri srafa.mozda sam malo dosadan ali ako zna neko koliko bih me kostalo menjanje celog auspuha da bih se cuo sportski.Unapred hvala

Link to post
Share on other sites
pozdrav,ima bmw kockicu 318i 86godiste,da li mozete da mi pomognete da nadjem dihtung za izduvnu granu,to je onaj sa tri srafa.mozda sam malo dosadan ali ako zna neko koliko bih me kostalo menjanje celog auspuha da bih se cuo sportski.Unapred hvala

Where are you from???

BMW Alone 0112442591

BMW centar 011361595

DMW Drinjak 0113978847

Svi salju brzom postom. Dihtung se kupuje nov i nije skup.

A za zvuk, neki dobar sportski aupuh ( remus, supersprint...) Polovni 100 evra, a razne verzije iz Bugarske novi oko 80 ( ness sport) evra.

Link to post
Share on other sites

Znam da si iz Nisa po predstavljanju, ali upisi u profilu. Otidji u Obilicev venac ( kada ides od pravca zel.stanice) i cim predjes prugu ( kod skretanja za Mitica) imas prodavnicu sa desne strane ( ima nekoliko stepenika u izlogu su delovi za BMW), tamo mora imati.

Link to post
Share on other sites

Tacno. Ja sam nalazio skoro sve tamo i to kvalitetne delove. Bas me cudi. Pogledaj po celom Obilicevom, mozda negde i naletis, a u krajnjem slucaju imas brojeve iz BG-a. Pozzzzzzzz

Link to post
Share on other sites