Recommended Posts

E pa hvala na komentarima, auto je kod mene od pre neki dan, tako da neke menje izmene ce tek da uslede, ali nista krupnije sto se tice stylinga, posto mi se najvise svidja klasican izgled, model je prelep sam po sebi... A inace auto je '98. godiste, ali mu je jos pre nego sto je uvezen od preko, zamenjen 2.0 sa 2.5...

Link to post
Share on other sites

bmw-z1.com/VIN/VINdecode-e.cgi

Na ovom gore sajtu ukucaj poslednjih sedam br.sasije,imas datum proizvodnje i par osnovnih stvari. Auto mi se svidja, felne sa tog sivog bi mu bas legle!

Link to post
Share on other sites
koje je godiste ovaj auto?stara konzola unutra,stara tabla,325i...

fino izgleda,kulturno!

vidish ja uopshte nisam obracao paznju na godishte i motor

E pa hvala na komentarima, auto je kod mene od pre neki dan, tako da neke menje izmene ce tek da uslede, ali nista krupnije sto se tice stylinga, posto mi se najvise svidja klasican izgled, model je prelep sam po sebi... A inace auto je '98. godiste, ali mu je jos pre nego sto je uvezen od preko, zamenjen 2.0 sa 2.5...

sve je to super ali kako unutrashnjost stara!?

i bochni zmigavac!?

mada i pored zavrzlama odaje fin utisak!

Link to post
Share on other sites
  • 6 months later...

Gde si Gavro kita te ranila,nema te ko turpije u zatvoru :dance3: ;) ajde slike da vidimo kako si sredio auto ima li šta novo.

Link to post
Share on other sites

Hajde vi iz NS-a, dodjite u Leskovac na skup 14. marta. Bas bih voleo da se upoznam licno sa vama. Ima vas, pase organizujte, ako ne sa tri, onda sa jednim autom. Skup ce biti, bolji i veci nego onaj od pre par meseci.

Link to post
Share on other sites

I ja sam za al ne možeš ovde skupiti ljude da dođu do Mišeluka a ne u Leskovac da se ide,ipak treba tu i para,goriva i vremena slobodnog.

Evo Gavro čim se prolepša vreme,namestimo automobile i ja uzmem kvalitetan fotoaparat,ima da ih islikamo samo tako.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.