Recommended Posts

  • Replies 764
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ne zayebavajte me ljudi u tudji topic! :)

prednje 7,5 et18 a zadnje 7,5 et26 dje je to umjereno (ne mosh proc oko auta da ne zakachish od gumu)!?

vidjecu ili "zbrusim" 2-3mm distance ili ide na "zakoshivanje"!

sry za off transp. vjerovatno si ti pegla rubove!

Link to post
Share on other sites

Prodje i moj ban period :)

Koliko nudis za felne :)

@SFU

peglao sam naravno... ali 235 ne kaci svaka, recimo Dunlop SP Sport ne kaci, Potenza isto ... Imao sam neke manje poznate i kace samo malo na ovoj slici nisu kacile, milimetri su u pitanju !

Link to post
Share on other sites

Dobrodosao...(sad i zvanicno)...

Ako te ne mrzi zakaci opet one uporedne slike prolece-jesen i ostalo.....gomila slika fali...ja sam nesto ovde prckala po tvom topicu, vadila neke slike pa je gomila istih nestala...:)

Zezam se...nesto se desilo sa onim photobucket-om

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

hahahhahaha....kako MOCNO izgleda sada!!!VRH!!!

i nevjerovatno kako mu lezi ovaj tocak!daj jos slika obavezno.

ah ta bijela boja!!!!

ps. ti dodji denisu da farbas mrezicu u crno a ja cu tebi morati iscupati tu rucicu mjenjaca...jel znas??? :)

Link to post
Share on other sites

Felne su samo privremeno resenje dok ne stignu gume za zlatne, a da stoje zanimljivo stoje, tu nema rasprave :)

IMG_0657.jpg

Rucicu menjaca cu sutra da bacim tebi za ljubav,pazi kad na to i ne obracam paznju, eto podsetio si me :)

Link to post
Share on other sites
@BMW-E36

Bacio ga preko zice :) poceo da mi se odlepljuje pa sam ga pocupao...

malo je reci da ima zainteresovanih! :)

a felne su offset od e39 jel?!

Link to post
Share on other sites

nasteluj malo tu rucnu, gle dje vata, nedje u nebesa :) jbt. ja sam bio ubjedjen da ti imas naslon za ruku... al evo izgleda da nemas...

Link to post
Share on other sites

Imao bi mozda da sam ga dobio kad sam kupovao sedista, ako nadjem neki da valja mozda i stavim...

Rucna i ne radi stalno mi tako stoji :)

@SFU

sve moze da se nadje :)

@smp-shomi

Ja sam ga kupio kad nisu padale cene i ostalo, imas na pocetku teme cifru, a para je potroseno recimo dovoljno da se kupi jos jedan e36 :)

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.