Recommended Posts

@ neonke na felnama.... hahahahahhaa! nisu to bre neonke. to su crvene trakice u koje uperis svetlo sijaju, kao pandurski prsluci.

... onda skini i to. Po meni mnogo ciganise auto. Nije BMW za takve stvari. Samo stock. Bez uvrede pitao si za misljenje, a to je moje...

Link to post
Share on other sites
  • Replies 50
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jel moze od DJ Babica neki hitic za ujutru, za novi radni posle weekend-a?

Zeljko, ako ces da se osecas bolje tako i mislis da ce ti auto biti lepsi, onda auto okiti kao jelku, ali pre toga poslusaj nekog ko je verovatno pokusao nesto slicno. Nema razloga za prepucavanje, mada mislim da je povod bila tema eagle eyes from mr babic. Svako radi svoje auto po sopstvenom ukusu i finansijama.

Link to post
Share on other sites

naravno. ja sam sebi stavio te trakice. jer su mi lepe. da nisu lepe ne bi ih stavio. isto su su mi lepe neke dobre 17ke... stavicu ih ali za sad ne...

a sto se tice babica,...........znaci tu sad kenja meni nemam pojma ni sam sta... a ni on ne zna, samo zbog toga sto nisam uzeo angel eyes od njega........ja njega ne diram, a nek ni on mene ne dira.

Link to post
Share on other sites

ova kutija i vufer uskoro idu, dolaze dve 12ke. tu cu da uradim... a pojacalo necu da tapaciram losije bi se hladilo. sve kako stoji tako mora, jer svako vece vadim iz gepeka i u garazu, kao sto sam vec napisao. ali za sledecu kutiju i vufere cu gledati da napravim portove da lepse izgleda i lakse da se vadi i mece.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

mali apdejt ozvucenja.

1001896.th.jpg

1001900.th.jpg

1001902.th.jpg

1001904h.th.jpg

trea da kutiu na donjim zanjim coskovima usecem sa svake strane po 5cm da udje lepo kutija skroz do sedista. i treba da stavim siru cev od bass refleksa, ova je 6cm a treba 10ka. i to je to za sad sa BASSom.

Link to post
Share on other sites

ima pojacalo. stoji sa desne strane na slici. infiniti 1600.

sad sam dosao iz garaze. pravio sam rupu za veci port. i kutiju malo seckao da lepo legne do sedista... slike sutra kako je ispalo. a i neki video kako se trese garaza.

:thumbsup:

Link to post
Share on other sites

wice

ma tad je bilo sediste na presvlacenju. sedim na patosu pa je zato tako nisko.

djomla. to sam radio u garazi.... hahahah

salim se, ma drug uradio u foto sopu, zajebavo se malo. stavio mi bele zmigavce napred, bele stopaljke, felnetine nadrkane, spojler. preterano bi izgledao da mu nabudzim sve to...

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 1 year later...

Imam par pitanja za tebe.

Prvo cemu primjena s Alpine R-a na

307ice??Cone area ili??/ mada i to mi nije logicno jer port ti je najblaze receno PRE PRE mali (slamka)

Jedino ako ne furas SPL ali i to ne ide u sedanu bas najbolje!

Mada svidja mi se furanje I.C.E.-a u bmw-u svaka cast ;)

Link to post
Share on other sites

Imam par pitanja za tebe.

Prvo cemu primjena s Alpine R-a na

307ice??Cone area ili??/ mada i to mi nije logicno jer port ti je najblaze receno PRE PRE mali (slamka)

Jedino ako ne furas SPL ali i to ne ide u sedanu bas najbolje!

Mada svidja mi se furanje I.C.E.-a u bmw-u svaka cast ;)

Davore, Zeljko je do sada promenim jos dva auta. A doticni 318 je prodao posle mesec dana od zadnjeg posta.

Link to post
Share on other sites