Recommended Posts

Nedavno sam pazario kockicu, sve je bilo u perfektom stanju, sem klime koja bas i nije funkconisala. Kad se ukljuci, ukljuci se i motor (smesten iza maske iznad menjaca), mada slaba vajda, jer uopste ne hladi. Rekli su mi da verovatno treba da se napuni, medjutim lik koji puni klime mi rece da ne moze da je napuni, jer crevo negde pusta. Drugi lik koji servisira klime kaze da je crevo 100 evra plus ruke. Ne usudjujem se da krenem u investiciju servisiranja klime, jer se plasim da ce cela stvari kostati mnogo vise; znate ono: "e j...ga, izgleda da nije samo crevo u pitanju, mozda je i...".

Znam da postoji i neka provera curenja UV lampom, mislim da kosta oko 50 evra. Sta da radim? Da li je neko imao iskustva sa klimom kod kockice i da li mi moze preporuciti dobrog servisera?

P.S. Znam da davim sa post-ovima, ali ima mnogo stvari koje bih zeleo da pitam. :D

Link to post
Share on other sites

ne davis uopste , da ti odmah kazem ....... slobodno pitaj sta god zelis

za servis te ja vodim i na proveru uv lampama ,posalji mi na pm tvoj mobilni i dogovaramo se

Link to post
Share on other sites

E Dragance, izlozio sam kompletan problem na drugom topic-u, onom u vezi ventilatora u kabini. Izgleda da se sve svodi na servisiranje klime i elektrike vezane za nju (klima je dogradjivana, pa se majstori ceskaju po glavi - ne znaju gde je kvar). Da li taj lik koga znas, moze da sredi problem u kompletu? Od sledece nedelje sam na odmoru, pa bih da zavrsim sve vezano za auto, posle necu imati vremena...

Link to post
Share on other sites