Recommended Posts

...moja igracka :big_boss:

Dusu jos uvek ima al su mu srce izvadili ! ;)

...motor i menjac 2.5 24v sve ostalo M5, +18' felnice i extra tvrdi trapovi !

image024ua0.th.jpg

image023hv6.th.jpg

image022gj4.th.jpg

image021xf8.th.jpg

image020dj3.th.jpg

image019fr3.th.jpg

image018of1.th.jpg

image017aw7.th.jpg

image016bd6.th.jpg

image015el6.th.jpg

image014vp0.th.jpg

image013eg3.th.jpg

image011vz6.th.jpg

Link to post
Share on other sites

redovno ga vidjam na banjici , prelep je , koja je prica sa starim motorom????

Link to post
Share on other sites

Pazi znam lika koji je to pre radio narucis mu motor koji oces i on ti nabavi.Videcu ako i dalje radi sa delovima javicu ti,pogledaj po bmw otpadima jer vecina(bar u ns)nabavlja iz Nemacke strance,pa mozes da vidis sa njima.

Link to post
Share on other sites

Jedva cekam da cujem za " normalnu cenu :big_boss: " za m5 agregat iz nemacke, a po otpadima, pogotovo nasim sam ih se bas nagledao ;) A da, i jos S38! Alal vera!

Ti malo bolje procitaj sta sam napisao,prvo nisam rekao da ih ima na otpadima vec da ih mogu nabaviti jer idu u nemacku po aute i drugo za cenu pod normalnu cenu za motorsport masine se podrazumeva 1000e + - 300e.

Link to post
Share on other sites

Ti malo bolje procitaj sta sam napisao,prvo nisam rekao da ih ima na otpadima vec da ih mogu nabaviti jer idu u nemacku po aute i drugo za cenu pod normalnu cenu za motorsport masine se podrazumeva 1000e + - 300e.

...ako je ta cena to je super, ali ovde ih nisam nasao ispod 1.5k !!! ...i to bez garancije

Link to post
Share on other sites

Ti malo bolje procitaj sta sam napisao,prvo nisam rekao da ih ima na otpadima vec da ih mogu nabaviti jer idu u nemacku po aute i drugo za cenu pod normalnu cenu za motorsport masine se podrazumeva 1000e + - 300e.

To sto si ti napisao moze se tumaciti na dva nacina, a kako god bilo ocigledno do sad nisi imao ama bas nikakve dodirne tacke sa tim agregatima, jer da jesi znao bi da se dobar 366S1 u nemackoj nemoze nabaviti ispod 2000 a 386S1 ide do 3000 pa cak i vise sa malom kilometrazom, prema tome nema potrebe da mi na taj nacin skreces paznju na svoj post.

Najjeftinije ce se takav agregat kupiti u srbiji, jer se ovde ljudi beze od kubikaze i potrosnje ko djavo od krsta. Kod nas se mogu kupiti i za 1000 kad iskrsnu ( a to je retko, jer su se obicno svi raspali ), a i kad kupis neraspadnut, treba ti preko 1500 da ulozis ( uljna pumpa, leteci, lezeci, lanac, lancanici, spaneri , klizaci ) pod uslovom da je sve drugo ok, da bi smeo da ga pucas po gasu, a da se ne raspadne kao onaj iz Miskovog auta.

Pozdrav!

To sto si ti napisao moze se tumaciti na dva nacina, a kako god bilo ocigledno do sad nisi imao ama bas nikakve dodirne tacke sa tim agregatima, jer da jesi znao bi da se dobar 366S1 u nemackoj nemoze nabaviti ispod 2000 a 386S1 ide do 3000 pa cak i vise sa malom kilometrazom, prema tome nema potrebe da mi na taj nacin skreces paznju na svoj post.

Najjeftinije ce se takav agregat kupiti u srbiji, jer se ovde ljudi beze od kubikaze i potrosnje ko djavo od krsta. Kod nas se mogu kupiti i za 1000 kad iskrsnu ( a to je retko, jer su se obicno svi raspali ), a i kad kupis neraspadnut, treba ti preko 1500 da ulozis ( uljna pumpa, leteci, lezeci, lanac, lancanici, spaneri , klizaci ) pod uslovom da je sve drugo ok, da bi smeo da ga pucas po gasu, a da se ne raspadne kao onaj iz Miskovog auta.

Pozdrav!

U gore navedenu cenu od 1500 ulaganja zaboravio sam da stavim lancanike, a na nji odlazi dobar deo cene.

Link to post
Share on other sites

molim vas ne kvarite coveku temu ,ako neko ima taj motor nek ponudi i stavi cenu pa pravite posao

Link to post
Share on other sites

...ja ga nisam nasao ispod 2k a osvezavanje bez ruku je isto oko 2k !

tako da bi bas voleo da me neko razuveri da tih motora ima ispod 1.5k !

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

bila ti je donedavno jedna na prodaju original na saraf, u hrvatskoj za 4000evra, straznji spojler, angels eye optika, straga lexus style lampe, naravno sportski branici i pragovi, prozirni 20% crno tonirani migavci, unutra koza, exstra mjuza, sportski volan, 200 kao od sale, respect; bix :pilot:

Link to post
Share on other sites

Zna li neko slucajno gde bih mogao da popravim motore u sedistima, posto imam ista takva na mojoj petici ali par motorcica ne radi u suvozacevom sedistu (ne moze da se obori, neko pre mene izgleda preterao sa aktivnostima u kosutnjaku)?

Link to post
Share on other sites

...pa ako si siguran da su motori, rasturis ih i odneses na viklovanje ili ako su cetkice nadjes iste po dimenziji (imau sarajevskoj) i napakujes !

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Recite mi ako ne gresim. Ovaj auto je vozio neki lik sa Vidikovca. Koliko se ja secam i mislim da ga je prodao za 4500 eura pre nekih sest meseci.

Recite mi da li gresim ali mislim da se covek zove Nenad.

...jeste bofke i jos uvek se vodi na njega ! a inace je opet na prodaju !

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...