Recommended Posts

  • Replies 136
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Aha,i meni su se mnogo vise svidjale one stare. Ove su mi bas nekako... bezveze. Po meni, izgubio ja na atraktivnosti.

Jel ovo slikano u Cvijicevoj,kod pekare blizu nadvoznjaka?

Link to post
Share on other sites

jeste u cvijicevoj !

...a sto se felni tice jesu mu bile lepse one 18' ali su mnogo uvucene unutra i tesko se nalaze gume za cepanje !!!

Link to post
Share on other sites

ok tnx ,opet sam bio glup :lol: jel moze neko da mi kazhe koja je razlika izmedju 325i i 325is ?

Link to post
Share on other sites

ja sam pre par godina video crni 325is E36 sa 4 vrata. Pitao coveka jer is ili je samo oznaka i on rece da je is.

A otac moga druga je uvezao iz Nemacke pre par godina E36 320is koji je imao ako se ne varam 197kS. Znam da je bilo jedva ispod 200kS i da sam se cit nacudio, a matori mi je rekao da je to neka limitirana serija. Poverovao sam mu, jbg matorac vozio E36-ice od 91god. Kazu da je medju prvih 5 u Srbiji imao E36. Promenio ih je 4-5.

Ako neko zna nesto o tim retkim modelima, neka me uputi, zanima me.

Link to post
Share on other sites

mozda ste se pogresno razumjeli...motorsport kaze da postoji is sa cetvero vrata a i postoji 318is ali je veoma rijedak...ima ga gadafi :D a 325is coupe koliko je meni poznato je za americko trziste a 325i coupe za nase...

...nismo se razumeli, precizirali ! ja mislim na konkretan model 325 a ne uopsteno !

...sa cetvoro vrata je prevljen samo 318is i to zbog lakseg razlikovanja motora posto ih je bilo 4 benzinske varijante...valjda !?

...svi ostali is su pravljeni iskljucivo u coupe varijanti, 318is, 323is, 325is i 328is !!!

...i da naravno kod BMW-a is oznacava injection sport !!!! :lol:

Link to post
Share on other sites

Evo iskreno ja za is oznaku sa cuo samo na 318is kod e30 i e36 i na 320is kod e30. Za e36 kupe 325is stvarno nigde nisam cuo...

Edit: Sad nasao e36 kupe 325is je iskljucivo za Ameriku...

Link to post
Share on other sites

Moj auto je za evropsko trziste i ima oznaku iS u saobracajnoj...

@Misko M

dokle mislis da mi akas taj komp sa chipom ? cuo sam da si danas divljao po Srbiji :lol:

...nisam ja kriv, navukli me mangupi !!!

Link to post
Share on other sites