Recommended Posts

..iskreno za e36 is sam cuo za 318 ali kako vidim postoji i 325is ,interesuje me razlika izmedju 325i i 325is kilovati ,oprema itd ..posto imam 325i "92 godiste i kod svih sam video istu kw snagu itd osim sto sam kod nekih video digitalnu klimu i nista vise od ralike ??? :lol:

Link to post
Share on other sites
  • Replies 136
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

..iskreno za e36 is sam cuo za 318 ali kako vidim postoji i 325is ,interesuje me razlika izmedju 325i i 325is kilovati ,oprema itd ..posto imam 325i "92 godiste i kod svih sam video istu kw snagu itd osim sto sam kod nekih video digitalnu klimu i nista vise od ralike ??? :lol:

...ako je konkretan e36 325is u pitanju razlike su sto je za americko trziste bio uglavnom u full opremi, dvozonska klima, bord, tempomat, ako ima kozu grejaci....

...spolja razlika u belim stopovima i migavcima, valjda ?!

...motor i menjac isti, kod amera mnogo vise automatika !

...jedino is modeli bi trebali da imaju malo drugacije amortizere, opruge i mozda jos po nesto !

kad sam jurio neke delove bilo je razlike da li ima sport paket ili ne, konkretno kod amortizera !

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

...posto je sklonjen sper iz garaze bilo mesta za nesto novo...

04042008134jn7.th.jpg

04042008135uf7.th.jpg

posledice spera, naravoucenije: ako vam je stalo do guma ne stavljajte sper !!!

09042008158kn8.th.jpg

09042008157sr9.th.jpg

Link to post
Share on other sites
  • 9 months later...

Loodo burazere; ozbiljna sedista skroz! Nego ona felna (gornja fotka iz prethodnog posta) je nezamenljiva.

A sto ovom belom ne stavite opruge i neki motor..??

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Mislim...ovde stvarno treba da se obrati paznja !!!

Ovo je jedna od najlepsih slika od ukupno 75 koje sam postavila u ..."SLIKE - KAKO SU TO NEKI OD VAS ODRADILI"

E, pa Misko...fenomenalno si odradio :pleasantry: ....svi su glasali za tebe (izuzev tebe)

misk4.jpg

w640.png

Link to post
Share on other sites