• Who's Online (See full list)

    There are no registered users currently online

  • Posts

    • ja mislim da ce forum tek oziveti jer na fb stvarno nema sta da se trazi,sta god postujes/pitas to je samo pljuvanje i podsmeh. da se ja pitam registraciju bi zakomplikovao da  ostanu samo pravi ljubitelji
    • boja za kozu stigla po ral karti je 2008 bright orange od auto dragicevic tako da ce sedista biti ofarbana u ovu boju i srednji tapacir na vratima samo da sskontam kako da ga skinem,tu ce ici jedno 10tak ruka minimum ali ce biti kao nova sto je najbitnije  
    • normalno je da se malo napregne u momentu kad pali kompresor i malcice spusti obrtaje sad ako nesto skripi lupa auto nece da ide to je druga prica
    • malo sam ga usisavao,ima fabricki tool kit(kuka,krstasti srafciger,inbus sa dva kraja,specijalni kljuc za felne) kompletan neupotrebljen sto me raduje,nema kljuc za tockove po fabrici jer dodje sa run flat gumama tako da nema ni copavac, filter za vazduh(8/2023 datum na filteru) i ulje po servisnoj knjizi zamenjeno na 190k a sad je 208k, ja cu ga menjati na 10k,ide 7L ulja u njega motorni prostor mnooogo veci nego kod e93 sa istim motorom bas lepo vidis sve i mozes da pridjes svuda,fabricki trougao isto perfektan, servis za dct ce biti dosta skup jer ide nova posuda filter itd,na americkim sajtovima ceo kit je 700$ tako da ce biti sigurno 700 evra ovde ako ne i jace,inace skoro isti dct je u m3 stim sto kod njega ide 1L vise tecnosti i jos par sitnica se razlikuju moguce i da ima bolji hladnjak menjaca,po internetu kvacilo trpi do 600lbft sto je skoro 800nm a kazu da im je mana eliminacija toplote ako se ide na track day tako da preporucuju dodatni hladnjak, uzet mhd adapter tako da cu poceti sa stage 1 pa cemo videti dokle ce to ici