Recommended Posts

prve slike - onakav kakvog sam ga kupio

01stock1.jpg

02stock111.JPG

kupljene alpina style 16" i nove falken gume

031611.jpg

041612.jpg

montirane "obrve", "mrezica" na prednjem braniku, bijeli bochni zmigavci, hrom "top" na loncu ...

08eye1.jpg

07eye1.jpg

05eye1.jpg

06eye1.jpg

radjeno na zvuku, stavljen lonac Remus, filter Simota, skinut kat.

stavljene "strafte", potpuno tonirani shtopovi, distance pozadi

09vin111.jpg

10vin.jpg

kristal shtopovi, zamjenjene felne - opet 16", matirane grill-e

11162.jpg

spushten, eibach opruge i gasni amortizeri naprijed, pozadi krace sportske bmw opruge

1216b.jpg

1316b.jpg

1416b.jpg

skinute "shtrafte", skinute "obrve", stavljeni "clear black" zmigavci, i fine male upupchene felne

16bbs111.jpg

...nastavak :lol:...

Link to post
Share on other sites

gume su balonke, i felna ravna. po meni drugacije.

a i na bmw ne ide bas nalepnica FALKEN osim ako nemas sponzora za gume, sto i nije lose

Link to post
Share on other sites

hahahaha

a to su me "zaduzile" pa u znak zahvalnosti sam im se "oduzio" sa natpisom (mogao sam i mnogo vece "brendove" stavit ali su one bile na prvom mjestu)!

i to je trebalo da "ide" ali mi je muka po ovoj vrucini da se zavlachim pod zadnji vjetrobran!

a bane je mislio ako felna ima mnogo kraka da je to "slichno" (onda sam ja mjenjao felne za iste)

mix01eb1.th.jpg

mislim da je i ova "alpina style" bila mnogooooooo ljepsha nego one sa e39, a mislim da je ochigledno da je ova sad isto toliko ljepsha!

Link to post
Share on other sites

Auto je O.K., ali bez te folije i natpisa brendova. Takodje i zadnja svetlosna grupa mi se nesvidja. Ali to je stvar ukusa. Daj koju sliku enterijera i objasni mi po cemu Ti moj auto lici na 91. godiste?

Link to post
Share on other sites
...Ali to je stvar ukusa....

tachno tako, kako je tebi bitno da ti se svidja tvoje auto i da prvo sebe isposhtujesh a zatim i da se drugima svidja!

kod mene je malo drugachije MOJE auto treba samo MENI da se svidja, a moze da se potrefi da neko ima slichan ukus!

...objasni mi po cemu Ti moj auto lici na 91. godiste?

to 91 sam mlatnuo, htio sam samo da ti kazem KORAK UNAZAD (ne shvatam kao to da si samo moj komentar prochitao bilo ih je josh "istih")

Link to post
Share on other sites
  • 5 weeks later...
  • 3 months later...

svaka cast..... lepa 3

Link to post
Share on other sites

shto tablice? meni se bash svidja broj!

fine su M3 felne i M3 branici ali onda bi bio jedan od 800000 istih e36!

a folije ne volim!

a "cross spoke style" felne (u svim varijacijama) su "za mene" najbolje za bmw-a (bilo kojeg)!

a poshto ne volim felne sa falcem (rubom) i nemam para za BBS CH onda su mi ove TOP!

PS: Zbog vremenskih i finansijski prilika malo ce kasniti "dorada"! :dance3:

Link to post
Share on other sites
...

fine su M3 felne i M3 branici ali onda bi bio jedan od 800000 istih e36!

....

a shto cu moram te pecnut fukaro!

al znam ja da cesh i ti turit neke "cross spoke" (ali s povecim falcem :air_kiss: )

rial nogaro ili sl.

http://i7.photobucket.com/albums/y254/Putt...03/DSCF0123.jpg

heh, brat SFU je uvijek imao specifichan ukus :declare: nece da bude kao ostali i gotovo.... :D

nego, shalu na stranu stvarno sam zadovoljan sa ovim branicima kako su mu legli i chim sve sredim zovem te da ga vidish!

(i dako uradimo vishe traku na shoferki)

definitivno sam uspio u tome da "ne bude kao ostali" - jer ne vjerujem da posoji josh jedan "racing dynamics" kit na ovim prostorima!

Link to post
Share on other sites
  • 4 months later...