Recommended Posts

Znaci model je E30 318is M42 1800ccm sa 136ks.Auto je 1990. godiste i od opreme poseduje el.podizace,el.retrovizore,el.siber,alarm,centralnu bravu,zatamnjena stakla,plin,abs i unutrasnjost je komplet pretapacirana u crveno-crnu eko kozu.Presao je svega 167000km i evo kako izgleda:

16072007.jpg

16072007008.jpg

16072007006.jpg

16072007003.jpg

16072007002.jpg

16072007001.jpg

16072007005.jpg

16072007004.jpg

Link to post
Share on other sites
  • Replies 75
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

EXTRA kockica stvarno je prelepa ne da mi se svidja jos u crnoj boji...... a ima i dosta opreme.....svaka cast za izgled i odrzavanje nemam zamerku!! Nek te sluzi dugo dugo..

Link to post
Share on other sites

odlican!

samo skini te skrge i m3 nalepnicu.............a i rucicu bi mogao bar fabricku ili neku ozbiljniju

Link to post
Share on other sites

Spolja mi se mnogo sviđa, jedna od najlepših trojki, ali enterijer zbog one papučice i ručica menjača podseća na golfa, ( po meni, ponavljam po meni neidu takve stvari u BMW-a, vrati mu sve fabričko). Još jednom spolja je lutka. :preved: :preved: :preved:

Link to post
Share on other sites

Iskreno.

Unutrasnjost mi se ne svidja. nekako mi mnogo dreci ta crvena. Vise sam za jednu boju, eventualno dve ali sa laganim prelazom, mislim bez velikog kontrasta. Naravno ako se tebi dopada, onda uzivaj i ne obracaj paznju na moj komentar.

Spoljasnost mi je ok, bas mi je ono, super. Mozda su te dve cevcice :preved: malo vise na gore, ali mozda mi se cini zbog ugla slikanja.

U sustini, odlican auto, sa jos boljim vlasnikom, uzimajuci u obzir u kakvom ga stanju drzis.

Odlicno.

Link to post
Share on other sites
Oznaka pozadi m3 je zalepljena jer je neko srafcigerom skinuo 318is znak! :preved:

Dalji planovi su da nadjem neke sire felne 15" ili 16" i skidanje plina.

za felne je ok to se slazem ali zasto skidas plin? To me bas interesuje :preved:

Link to post
Share on other sites

za spoljasnost cista petica , cak su mu lepo legle ove crvene lajsnice .....

za enterijer moram da se slozim sa vecinom , pedale i nisu toliko strasne ali ova kombinacija crvenih boja ...pa se jos tapaciri razlikuju od boje na sedistima.... rucicu zamotaj u 10e i baci , mozda je neko uzme ....

i vidi neki lepsi volan da nadjes ....

jos jedna petica za trud .....

Link to post
Share on other sites
Imao sam losa iskustva sa plinom pa zato ide van!!!

mogao bi nam i reci koja iskustva ........??? ako nije tajna.. naravno??

Link to post
Share on other sites

Auto sam kupio u ovakvom stanju kakav je na slici.Znaci nista mu nisam ja stavljao vec prethodni vlasnik.

Koza sa tapacira i sedista je iste nijanse nego je do slike posto je slikano mobilnim tel.

Ovaj volan sa slike je zamenjen kao i rucica menjaca i skinuo sam mu crvene trakice i sad mnogo mocno izgleda!

@bokibmw

Nije tajna druze naravno.

Non stop mi detonira na usisu i puca mi ona guma.Kablovi novi,svecice nove i radi mi na 3 cilindra.Kad ga prebacim na benzin sasvim je druga prica!

Link to post
Share on other sites

jbg druze mora da postoji neko resenje za to..... pitaj babica sta je resenje... on ugradjuje plin...

Link to post
Share on other sites

Odlicno.

Samo ta ccccrrrrvvvveeeennnnaaaa!

Da je makar neka zatvorenije siva ili...

-Ma sta te briga, strasan auto, enterijer kao nov (bar na fotki).

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...