Recommended Posts

Hoces da kazes da je ono 2.7 od 129ks i da ide onako i to na plin?!?

Svrati sutra po sajle za rucnu :)

Link to post
Share on other sites
  • Replies 79
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

U potrazi sam za glavom od 2.5 M20 pa ako neko ima :dance3: ...

Imam glavu cena 180 evra.

Link to post
Share on other sites

Imam glavu cena 180 evra.

Ti si i Deltu zajebo sa cenama :lol: , pa to ne bi platio vise od 100-120, sad sam bio da se vozim i sve vise sam siguran da vec imam tu glavu na mom motoru jer ne sastavlja kako ide, prva i druga ladno na bok i to na plin,ali cu za vikend malo da cackam pa cu zasigurno ustanoviti jel 2.5 ili 2.7 glava kod mene :dance3:

Link to post
Share on other sites

Eh Matori.., jeftino je 100, skupo je 300, ovo je prosek! ;)

Stanje je ono sto je presudno! :P

Link to post
Share on other sites

alex vidi na glavi ima broj m20b25 glava nosi oznaku x xxx 885 M20b20 i b23 je x xxx 731 a etinu glavu nisam do sad imao tako da neznam oznaku :prankster2:

Link to post
Share on other sites

Pa ako je glava od 2.5,samo jos proveri komp,protokomer i dizne....i videces sta je sta...dobaci sta treba i ne ditaj nista jer takav bi trebalo da naglavi oko 200 konjica,bar kako sam ja cuo :) A najbolje pitaj Acu Cabrio....on ih je rastavio gomilu....a i sastavio :e30:

Link to post
Share on other sites

:dance3: :dance3: :dance3: Broj na glavi izmedju treceg i cetvrtog cilindra je 885, odnosno glava je od 2.5 :dance3: :dance3: :dance3:

Link to post
Share on other sites

Cuo mi se druk lager kad nagazim kvacilo a malopre sam stopio lamelu al do kraj, znaci jedva se odvukoh do garaze :dance3:

Usput jel zna neko da mi preporuci malo ozbiljniji set kvacila?

Link to post
Share on other sites

Gde to moze da se uzme, kolko je dobar taj set i kolko kosta?

A lamelu sam zapalio burnoutom a ne nogom na kvacilu.

Link to post
Share on other sites

olabavi malo.....ali to je sigurno bilo lose cim je tako brzo crklo......a to sto nece u drugu da se baci,to je stvarno lose.......mora to da przi :e30:

Link to post
Share on other sites

olabavi malo.....ali to je sigurno bilo lose cim je tako brzo crklo......a to sto nece u drugu da se baci,to je stvarno lose.......mora to da przi :e30:

mora i treca da sora ako je pravi 2.7 :))))

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.