Recommended Posts

Dobro vece dobri ljudi. Ja sam novi clan ovog foruma. Dakle, ja sam Nikola iz Kule. Trenutno vozim Renault Megane 1.9 dTi 2001 god. ali oduvek obozavam BMW aute tako da planiram da kupim BMW sada. Cim kupim autic (planiram neku kockicu ili slicno, jer mi dzep ne dozvoljava nesto vise) kupujem clansku kartu jer bez toga nigde ne idem :) i kad budu neka desavanja skupovi ja i drustvo cemo nastojati da dodjemo na sto vise njih ako ne i na sve ;) hteo sam da dodjem i na ovaj sad drugi zvanicni skup u leskovcu ali mi bilo glupo da dolazim renoom a i nije bilo mnogo ljudi sto su odavde hteli da idu, citao sam postove redovno i na kraju je ispalo da niko iz novog sada nece ici mada sam video na slikama posle par auta sa ns tablama ali verovatno su bili puni tako da se ne bih mogao da se ubacim ali cim kupim kockicu ja i jedan drugar posecujemo sva desavanja. nastojacu da budem u lepom odnosu sa vama i da postanem postovan ali takodje i postujem sve clanove foruma i eto, toliko od mene za sada. pozdrav :)

Link to post
Share on other sites

evo vidim akoni je super poznavalac, bio je u bugarskoj prosle godine, ide opet :) sta mislis o ovom auticu http://www.polovniautomobili.com/oglas1478862/bmw_316/#0 ? iskreno ja bih neki ovakav ali renoa ne smem da prodam tako da mi je izbor mali tj. mozes li da nadjes neki dobar do 1800 kubika ali do 1500e ?

Link to post
Share on other sites

evo vidim akoni je super poznavalac, bio je u bugarskoj prosle godine, ide opet :) sta mislis o ovom auticu http://www.polovniautomobili.com/oglas1478862/bmw_316/#0 ? iskreno ja bih neki ovakav ali renoa ne smem da prodam tako da mi je izbor mali tj. mozes li da nadjes neki dobar do 1800 kubika ali do 1500e ?

Ovaj sto si gledao,sloodno vise ne gledaj. Ovo je toliko los da ne moze da bude gore. Prvenstveno,ne znam sta ocekujes od onakvog auta koji ni sam ne zna kako je prvobitno izgledao. Tezi ka tome da uzmes neki stock e30 pa ga preuredi po svome,ali ne daleko od fabrike.. Moj pogled i moj stav,naravno, ni ne trazim da se slazes samnom.. Savet, nikako kocku ispod 88og gidista ne uzimaj..Nema vise dobrih..Nema ni sa sirokim stopom, ali pre ce se naci neki ok u toj godini..

Srecno u kupovini..

Link to post
Share on other sites

Hvala na savetu :) . Nadam se da cu uzeti nesto uskoro :) . Problem mi je sto nemam redovna primanja tako da mi treba nesto sa sto manjom registracijom ali da moze da ide na duge relacije (npr. na more, imam 700 km do mesta gde idem svake godine, reno mi ide super ali nije licno moj iako ga ja koristim tako da bih ja kad kupim svoj isao sa svojim na more, ne bih da se odreknem toga). U svakom slucaju hvala :)

Link to post
Share on other sites

evo vidim akoni je super poznavalac, bio je u bugarskoj prosle godine, ide opet :) sta mislis o ovom auticu http://www.polovniautomobili.com/oglas1478862/bmw_316/#0 ? iskreno ja bih neki ovakav ali renoa ne smem da prodam tako da mi je izbor mali tj. mozes li da nadjes neki dobar do 1800 kubika ali do 1500e ?

pozdrav komsija :pleasantry: nidza crveni,imas ga ovde na forumu,je prodavao koliko sam cuo,extra kocku,trazio je za nju 1600e,bila je i na polovnim automobilima,pa ako je nije prodao,vidi sa njim,mozda bi ti je dao i za 1500e,ili te bar sacekao za onih 100e,nije to neka velika lova.a sto se tice skupova,i ja sam bio u istom problemu,niko odavde nije hteo da ide,pa mi bilo glupo da idem sam :e30: :(

Link to post
Share on other sites
  • 4 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...