Recommended Posts

Ne cita podatke sa borda, mislim da nema tu opciju.

Ima kabal koji je decko izvukao u kaseti, ne vidi se a super mi je mesto tamo, dug je kabal bas. Sa telefonom ide povezivanje preko bluetooth-a, samo se upare uredjaji i on se poveze. Cita sve sa telefona - poslednje pozive, imenik,... A mikrofon ima na navigaciji, cist zvuk i kada se normalno prica, bez da se derem :D znaci zadovoljan sam maksimalno i slobodno mogu da preporucim :)

I da, ima ulaz za mikro sd karticu napred :)

Sent from my iphone 6s using tapatalk

Link to post
Share on other sites
  • Replies 107
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Znaci ne treba posebno.da se izvlaci mikrofon i gps antena kao kod nekih modela. Super samo kamerica za rikverc i to je to. Sigurno ima neki dodatak za bord i za digitalnu televiziju. U svakom slucaju za te pare je savrsena :)

Sent from my HTC One using Tapatalk

Link to post
Share on other sites

Ne, sve ide uz uredjaj. GPS antena je stavio iza multimedije, koristio sam je i ono po snegu, i kada suncano, uvek pun signal, hvata odlicno, to mi je ovaj decko i rekao, jer nema potrebe da bude negde na staklu jer isti efekat ima.

Sutra cu da probam film neki da pustim, pa cu da slikam :)

A za ovu digitalnu sam cuo da treba onaj dodatak, dvbt2 ili kako vec, a ne znam kako su to osmilili za ove multimedije :)

Odnos cena - kvalitet nema promasaja :) isti posao rade i ove skuplje, ali ono, kao i za sve sta ko voli i koliko ko moze da izdvoji na kraju krajeva :)

Sent from my iphone 6s using tapatalk

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...
  • 4 weeks later...

Dzabe branik bez podkrila i sus plehova,izgleda kao taraba,vidi se auspuh kroz branik :)

Snadji se za usmerivace i sus pleh,sve je ovo lepo ali pola posla

Link to post
Share on other sites

Pa s obzirom kakav je bio, kada je kupljen, sada je za mene iskreno top :)

Svakako se ni meni ne svidja i pored maglenki sto su rupe ostavljene, pa najverovatnije docice mrezica na tom mestu..a za ovo ostalo otom potom..ako bude novca bice tu jos po nesto :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to post
Share on other sites

Ako dolazis u cacak videces :D

Ma nije to strasno, meni se svidja i ovako, ali lepse ce biti kada se zatvore..kao da sredisnja..u sustini pravi je potez taj branik..promenio auto skroz

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...