Recommended Posts

Clan sam vec neko vreme i nikako da operem auto za "photo session", ali desilo se i to, pa je red da i ja predstavim svog ljubimca:)

BMW e30 316i M40, 1989. godiste, uvezen 2005. iz Rusije, kupljen od italijanske ambasade u BG-u, 180.000km, podizaci, klima... "Pa, dooooobro..."

55993117dz6.jpg

20424458lc6.jpg

15957169ci0.jpg

90675750pn9.jpg

Link to post
Share on other sites
  • Replies 52
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 1 year later...

Pridružujem se pozitivnim komentarima ostalih. Kockica za primer. Moj prvi auto je bio E30 316i coupe 1990. Tvoj je stvarno kao čaša. Uživaj u vožnji. :) :) :vampire:

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...

Izvukoh ovu temu iz naftalina, malo vise kasnim sa slikama, plaknuo sam auto juce, pa rekoh da iskoristim dok je cist. Nisu neke slike, bile su na brzinu :) Tu su i stare slike, napravljene dana kad sam kupio auto!

nekad :(

62800265uu4.jpg

sad :)

92953253mf3.jpg

nekad :(

10113916mz3.jpg

sad :)

56581550bs8.jpg

jos par slicica ;)

54200835fk9.jpg

34913544fc3.jpg

88306144vg9.jpg

Link to post
Share on other sites

odlican primerak,

Link to post
Share on other sites

@Lilja

Branike i retrovizore, gepek isto (malo je patinirala farba), zadnji vezni lim (ulubljen je bio, vidi se na starijim slikama), levo krilo (malo je ulubljeno bilo, to sam ja sredio u afektu, neki jugic parkirao, nisam mogao da izadjem, pa sam ga izgurao u odvalio mu branik ;) ) plus komplet masinsko poliranje. Kad se sve izuzme, farba je bila u prilicno dobro stanju i kad sam kupio auto. :(

Hvala svima, kostalo je podosta dovesti ga u ovo stanje :(

Zamenjeno:

Menjac

Diferencijal

Letva

Silen blokovi

Zadnji amortizeri i soljice

Kas (stavljen fabricki)

Felne (stavljene alu)

Vozacevo sediste (zakrljeno)

Ventilator u kabini

Visko

Plastike u kabini

Creva od klime

Dodato:

Maglenke

Servo volan (letva sa E36)

Izolacija haube (ona sa zabicama)

Komplet alat u gepeku

Alarm

Zadnja polica sa zavesom

Fabricki zvucnici na zadnjoj polici

Lajsna na prednje veznom limu

Plastika na koju ide check-control sa suncobranima

U planu:

Navigacija umesto check-control

Unutrasnji retrovizor za svetlima

Zadnje sediste sa naslonom za glavu i ruke

i jos dosta toga, uglavnom sminke

Link to post
Share on other sites

Amortizeri nisu original (nazalost), ali nisu ni tako losi: KYB iliti Kayaba gasni (40-45e po komadu, uljni su nesto jeftiniji), soljice polovne original (nikako turske, propadnu za tri meseca, 10e po komadu).

Ono je bio kas kao kasetofon, mada je prethodni vlasnik (taj italijan) menjao i zupcasti malo pre prodaje, ali nisam siguran za cenu :(

Felne sam kupio od Giovanija za verovala ili ne 50 evra, sa sve poklopcima i gumama (gume su lose bile, pa sam stavio moje), inace su mi trazili izmedju 120 i 150 evra!!

Raspitivao sam se za dogradnju klime, bilo bi oko 500e ;)

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...