Recommended Posts

E ovako i ja da predstavim svoj auto,koji sam dobio od rodjenog brata nakon sto ga je on slupao... Kod mene je 9 meseci,ja sam ulagao malo po malo koliko sam ustedeo para,jer imam 18 godina :) 1988 godiste,1600 kubika,76kw.

Kad je brat uzeo auto izgledao je ovako : g2cm.jpg

Pa ovako : z1hh.jpg

I onda ga je brat malo vrteo bez serva :D : pdqz.jpg

1agf.jpg

7ybh.jpg

jcgp.jpg

Tad sam ga ja i dobio,i pokusao da sredim kolko-tolko :) Morala je da se menja spona,levo krilo,donji vezni lim,branik...

i19f.jpg

fo99.jpg

Legli xenoni,daljinsko..

q9dh.jpg

I na kraju ja sa benkom :D

mkic.jpg

To bi bilo to.. Ako imate neke savete,kritike..A da je korisno,slobodno kazite :)

Link to post
Share on other sites
  • Replies 285
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jel imate neke savete kako da ulazem u auto,kojim redom? Kad sam vec odlucio da ulazimu u tu avanturu sa starijim autom ? :)

paaaaa , vozi ga i moli boga da te sluzi ...

odes u trafiku i kupis 1-nu kovertu (koferat) :)

kada god ti padne na pamet da ulazes , uzmi lovu i stavi u tu istu kovertu

kada pod prstima osetis da se "ugojila" , dodas je uz tvoj i uzmes "ono" barem e46 ! :)

Link to post
Share on other sites

po meni je najbitnije da je mehanicki ispravan sto znaci trapovi da nista ne lupa ne vuce u stranu,motor da ti je siguran,i naravno kocnice da kad krenes ne razmisljas i kad ti je to sve sredjeno mozes da ga lickas...

Link to post
Share on other sites

Ocu da stavim ventilirajuce diskove,sad ne znam dal je pametno.. Ne znam koliko nisu koristeni ili to nema veze i po cemu da gledam u kakvom su stanju?

o5k2.jpg

Cistio malo :

2khy.jpg

Link to post
Share on other sites