Recommended Posts

  • Replies 285
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

pa da ti kaze da deo diska koji naleze na glavcinu ne sme da se farbaa .... smirgla , jer ces tako da ga "isteras iz vinkle" pa ce posle da baca i trese volan kada budes kocio :)

Link to post
Share on other sites

pa da ti kaze da deo diska koji naleze na glavcinu ne sme da se farbaa .... smirgla , jer ces tako da ga "isteras iz vinkle" pa ce posle da baca i trese volan kada budes kocio :)

Ali bilo je dosta rdje,sta sam ja znao :/ Jbg..

Link to post
Share on other sites

Pa na svakom disku bi trebalo da ti pise koliko mu je min. debljina,uzmes subler i izmeris :D Mada nista ne mozes da znas dok ne stavis na kola i zakocis prvi put,ako su krivi ima da ti trese ;)

Link to post
Share on other sites

Zamolio bih moderatore da obrisu ova 3 posta iznad,uocio sam u cemu je problem pa cu postaviti ponovo :) Hvala unapred

5tgc.jpg

bx56.jpg

5iu8.jpg

kpdm.jpg

m14d.jpg

61gw.jpg

ixk9.jpg

hog2.jpg

qhbc.jpg

tv57.jpg

f2jy.jpg

Majstor :)

jd3o.jpg

v7ug.jpg

xuf8.jpg

nu78.jpg

5eoz.jpg

x2ft.jpg

Vrata spremna za farbanje :)

yer4.jpg

68uq.jpg

gh3e.jpg

ber8.jpg

To bi bilo to,za sad :)

Link to post
Share on other sites

Tako ja volim :) Krivo mi sto jos neko ne prati rad,osim tebe :D

uglavnom kockice pratim koje se rade posto i sam vozim kockicu volim da gledam kako ljudi rade pa kad budem imao vremena da restauriram i ja moju ili da kupim jos jednu pa polako... :D

Link to post
Share on other sites

uglavnom kockice pratim koje se rade posto i sam vozim kockicu volim da gledam kako ljudi rade pa kad budem imao vremena da restauriram i ja moju ili da kupim jos jednu pa polako... :D

Kad je budes sredjivao,evo obecavam da cu prvi da ispratim projekat :D

Link to post
Share on other sites

zar ti je toliko bitno tudje misljenje :blink: , radi i uzivaj sa sebe radis auto ;) a i saveti nece da izostanu samo pitaj ,ima ovde dosta dobrih ljudi koji ce ti pomoci :D

Link to post
Share on other sites