Recommended Posts

Evo ovako, auto je 2002.god. moj prvenac. Presao sam pola Srbije dok nisam naleteo na ovog. Sta sve ljudi prodaju, kakve krseve i mutljavine prave...uzas.

Ovog kad sam video nisam vise razmisljao, kupio sam ga srcem jer mi se svideo na prvi pogled :)

Dovezao sam ga pre par dana, sutra ide prvo na dubinsko, pa kod lakera tek 20og septembra (vredi cekati majstor za farbanje je sjajan) da sredi vozaceva vrata sto se malo ljusti farba od poslednjeg farbanja jer su vrata bila izgrebana kljucem i uradi poliranje.

Ima neka sportska sedista pa mu je vozacevo sediste kod naslona do ulazne strane iskrzano jer nema sanse da se sediste ne zakaci pri ulazu u auto pa treba da ide i kod majstora za tapaciranje. Tako da slike nisu bas reprezentativne ali bice i lepsih ;) samo treba docekati da se zavrse godisnji odmori i da se majstori vrate u radionice.

Nadam se uskoro, jos sutra, da cu ugovoriti pregled i servis motora(koji mi deluje ok, ne trese, lepo vuce, ide za mene koji sam vozio do sad Corsu kao metak, ne lupka nista pri voznji, lepo prima gas) pa da krenem da ga sredjujem.

evo slika:

078.jpg

077.jpg

076.jpg

074.jpg

Ako neko zna dobrog mehanicara/elektricara za BMWa u Zrenjaninu neka javi, hvala :)

Link to post
Share on other sites

Hvala :)

bio sam juce u Beogradu i odradio komplet pregled automobila, sve u svemu motor i mehanika je ok sto je meni bilo bitno, neke "sitnice" mogu da se poprave ili ce trebati da se rade, nista strasno...

sad jos malo da se dotera spolja i iznutra :)

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...