Recommended Posts

Evo, da predstavim i svoj auto. U pitanju je kockica, '90. godiste, 1.8 m40 motor. Od opreme ima maglenke, siber, mt1 volan, el. retrovizore... i to bi bilo to. :lol: Ima dosta posla oko sredjivanja, ali polako... :unsure: Do sada sam odradio ksenone, centralno daljinsko zakljucavanje (i otkljucavanje :P ), zatamnio zadnja stakla, alarm, ubedio da proradi na benzin (nova pumpa, nov filter goriva, opran rezervoar, ociscene dizne), zamenjeno ulje u dif-u, promenjeni zvucnici, ubacen vufer sa pojacalom, sredjena instr. tabla (kazaljke u crveno, m znak, hrom prstenovi)... Evo i nekoliko slika sto imam u kompu...

img20130706191213.jpg

9.jpg

picture.jpg

img20130825173018.jpg

Link to post
Share on other sites

Trebala bi da ima svaka knjizara... Klasican marker, samo obavezno uzmi sa kosim vrhom (kao na slici) i samo Centropen (zbog nijanse). Ja sam imao u kuci nekoliko vrsta i ovaj ispao najbolji... :preved: Negde oko 50tak dinara. :lol:

Link to post
Share on other sites

Trebala bi da ima svaka knjizara... Klasican marker, samo obavezno uzmi sa kosim vrhom (kao na slici) i samo Centropen (zbog nijanse). Ja sam imao u kuci nekoliko vrsta i ovaj ispao najbolji... :preved: Negde oko 50tak dinara. :lol:

Skupa investicija :D

Link to post
Share on other sites

Skupa investicija :D

Hahahahaahhaaha :lol:

Odlicna modifikacija. Jel si uspeo sve satice da nastelujes?

Pozdrav

Hvala... Nasao na netu nesto slicno,pa resio da odradim. u sustini nista se ne skida od satica, samo ono staklo i zadnji deo. Kad se sve to sklopi izgleda kao fabrika. :rolleyes:

hahahha :)) a idi u k***c,ja mislio to neki poseban marker :D haha probacu sa ovim pa cu da vidim kako je ;)

ahahahaha :lol: Pa kad pogledas jeste poseban :D mora da bude sa kosim vrhom :dance3: Samo kazaljku oboj po duzini u jednom potezu i ima da odlicno ispadne.

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Dosta toga uradjeno prethodnih dana... Stavljene fabricke bbs alu felne, ofarbane kocnice u crveno, hrom lajsne u crno, gril u crno, prstenovi oko farova u crno, osvezena prednja maska, podesena hauba i gepek... :preved: Evo par slika, nisu neke, ali posluzice... :)

img20131101185248.jpg

img20131101185133.jpg

img20131101185147.jpg

img20131101185320.jpg

img20131101185116.jpg

Link to post
Share on other sites
  • 9 months later...