skidanje originalnog kasetofona


Recommended Posts

  • 3 weeks later...

Petica 2001 godiste: Kada skines potenciometar sa kasetofona imas jednu rupicu odmah ispod tog metalnog dela gde se on nabija u koju trebas zavuci srafcigercic toga promera ili malo siri i blago okrenes u levo! Osetices kao da zapinje nesto, kao neka opruga da se nateze. Ja sam korisitio ravan srafciger, mali, a kasnije kada se rupa pojela sam koristio zvezdasti srafciger malo siri od rupice. Za isto to vreme kada okeces to, nategni opet nekim srafcigercicem malo bord. Izaci ce bord, tj. krenuce. Kada njega izvadis imas 2 srafa na samom kasetofonu levo i desno, zapazices, i rade po principu (mozda je malo smesno) stekera za paljenje svetla jbg :D (laik sam)... Kada i njih popustis lako ce izaci kasetofon napolje!!

E, a ti ces meni da opises kako si uspeo da ubacis dvd iznad borda ako imamo isti, bez da njega eliminises ili da skidas mahagoni lajsnu! Takodje i kako si maskirao rupe koje ce ostati sa strane. Ja sam ludeo sa kasetofonom a na kraju sam se i pomirio da je jedina varijanta fabricki cd ili razni kaseta-adapteri...

Pozz, hvala

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...

ako neko jos uvek cita ovo... da li zna, da li je moguce kasetofon "biznis" na e39 2003god zameniti sa cd player-om bmw-ovim fabrickom bez nekih velikih dodatnih modifikacija...?

Link to post
Share on other sites