Recommended Posts

sve je zavrseno , cekamo da nam javi covek kad stizu duksevi , ako bog da , u nedelju.....

sav info na moj pm

Link to post
Share on other sites

Jel postoji mogucnost za jedan duks (XXXL moze i XXL, ako bas nema veliki)? Platio bih ga, naravno, a rado bih voleo da ga imam iako nemam trenutno bmw-a. Bar bi mi ovako bilo nesto na srcu! :pleasantry: Ako moze i ako imate dovoljan broj, dogovoricemo se ostalo. Hvala ti unapred!

Link to post
Share on other sites

Sta da ti kazem, hvala ti. Car si, nema sta, pogotovo sto sa se tek uclanio. Jel imas ideju kako bi mi se to moglo dostaviti, na koji nacin bih ti platio, s` obzirom da nisam 100% siguran da li cu doci u Zrenjanin, a tek ne znam kad cu za Beograd? Jbg, lako mi je bilo dok sam radio, cesto sam isao za BGD... Vidis kako sad moram ciganishem kad me zena izdrzava :pleasantry: ! Pozdrav!

Link to post
Share on other sites

Sta da ti kazem, hvala ti. Car si, nema sta, pogotovo sto sa se tek uclanio. Jel imas ideju kako bi mi se to moglo dostaviti, na koji nacin bih ti platio, s` obzirom da nisam 100% siguran da li cu doci u Zrenjanin, a tek ne znam kad cu za Beograd? Jbg, lako mi je bilo dok sam radio, cesto sam isao za BGD... Vidis kako sad moram ciganishem kad me zena izdrzava :) ! Pozdrav!

smislicemo nesto ako ne dodjes u zr pa da dobijes dux....bice za sve....dovoljno :pleasantry:

Link to post
Share on other sites

smislicemo nesto ako ne dodjes u zr pa da dobijes dux....bice za sve....dovoljno :pleasantry:

Mozda ipak i dodjem. Nije sigurno, ali palim jednog drugara, jest da vozi vektru :) , ali nije `gadljiv` na ovo (a ko moze biti...). Tako da cemo jos videti. Cujemo se jos. Ljudi sila ste stvarno!!!

Link to post
Share on other sites

Tesko da mogu doci, potrudicu se ali cisto sumnjam.

Sto se tice duksa, naravno poslacete mi sada kao vec starom clanu. Kada bude gotovo javite da dam adres i to je to. Cena, hehe, ma nebitna koliko god da je. Znate ono, u kaficu svratim sa tim duksem i pridje mi tip i kaze, des brate. I onde se ispostavi da smo stari znanci sa ovog site-a a ujedno i clanovi ovog kluba.

Eto nama znaka raspoznavanja.

Link to post
Share on other sites

potrudi se da dodjes , makar do bg pa sa nama

Link to post
Share on other sites

:( B) :) ako dodjes na skup, dobijas odmah , ako ne.......

salu na stranu , duxevi su stigli , odlicni su , dobio sam samo pozitivne komentare vezano za njih , ako neko ima sliku pri ruci nek stavi molim vas

Link to post
Share on other sites

DRAGANCE, kako cemo do tih dukseva, posto ja nisam bio danas u ZR? Uuuu, al` te smaram za duks, jos ces me od*ebati! Nista nije problem, samo reci (je*em li ga ,ako treba docu u BG po njega, vidis koliko sam napaljen!). Ali u tom slucaju bar i okvire za tablice :D, salim se... Bas bi bio srecan, ako bi se dokopao jednog, samo na koji nacin... Sto rece >nirvana<, divan znak za raspoznavanje! A i brate, da se malo duvam ovde po Somboru, , pa nek crkavaju malo ostali... :D Pozdav!

Link to post
Share on other sites

prva tura je razgrabljena , cekamo drugu pa se javljamo , brzo ce to

Link to post
Share on other sites

prva tura je razgrabljena , cekamo drugu pa se javljamo , brzo ce to

Nisam ni sumnjao! Javi mi molim te, na PM, bilo kako, (dacu ti i telefon, adresu sta go hoces)! Ako treba, dolazim po nega...! Ne salim se, ozbiljno!

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...