e24 635 csi BMW e30 320 24V


Recommended Posts

http://img190.imageshack.us/g/picture197ab.jpg/

evo za sad dva auta inace ih imam sve skupa 6 komada naseg nam dragog proizvodjaca BMW-a radi se o 6-ici i 3-ici

3 je rucni rad a 6 ide u postupak restauracije koju cu naravno isto sam radit

Link to post
Share on other sites
Sve pohvale, pogotovo za 6-icu.

A sta je na kocki rucni rad?

kocka je u papirima 1,6 bivsi vlasnik joj je mjenjo motor i stavljao 20 12 v i nije mu dugo izdrzala poslje tog sam ju ja kupio za 1500 kn znaci 200 eura ja sam stvarni treci vlasnik auta kad sam ju kupio i doveo u svoju sad bivsu garazu prvo sto sam napravio jest da sam razbio sajbu prednju i zadnju jer su bile nekakve ogai naljepnice i rastavio ju do temelja znaci na autu nije ostalo nista ama bas nista ni jedna jedina zicica posto sam ju slagao za divljanje naletio mi je jedan povoljan 20 24v sa 150 ks koji su meni sasvim dovoljni za jurcanje po gradu onda sam sam jedno tjedan dana razbijao glavurdu dok nisam ubacio motor bez pilanja veznog lima pa sam kupio zadnji trap sa diskovima struja je kombinirana jedan dio je orginal od kocke a drugi dio je od e34 520 24V branici su od koske siroki stop vezni lim naprijed je isto od sirokog stopa unutrasnjost je od e36........ ima masu toga pa sam mislio zamolit nekoga da mi pokaze neki jednostavniji nacin za postavit slike a da nije onaj imageshack

Link to post
Share on other sites